Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Господарське право

міжнародного, цивільного та комерційного права

НАВЧАЛЬНА ДИСЦИПЛІНА

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО

Нескороджена Лариса Леонідівна

кандидат юридичних наук, доцент

Опис дисципліни

Ведення бізнесу/ господарської діяльності потребує глибоких юридичних знань, уваги до деталей і стратегічного бачення, адже розуміння як розпочати свій бізнес, в якій сфері, що для цього потрібно, які документи потрібно розробити та куди подавати вже є надійним фундаментом для успішних ділових відносин. Вивчення дисципліни «Господарське право»  передбачає отримання здобувачами сучасних знань щодо господарської діяльності, підприємництва, дозвільної системи та ліцензування, укладення договорів та контроль за їх виконанням, здійснення діяльності в сфері торгівлі, перевезення, будівництва, комерційного представництва, зовнішньоекономічної діяльності тощо.  Закріплення отриманих знань відбувається через вирішення практичних кейсів, складення господарсько-правових документів, опрацювання судової практики як національних судів так і практики ЄСПЛ, моделювання реальних ситуацій з життя бізнесу при укладенні договорів, подачі документів для реєстрації юридичної особи чи фізичної особи – підприємця, отримання дозволів, ліцензій та інше.

Силабус

Навчальні матеріали:

лекція
  завдання на практичне заняття

Екзаменаційні завдання попередніх семестрів:

приклад екзаменаційних завдань

Корисні посилання: