logo
Кафедра філософії, соціології та політології
Кафедра філософії, соціології та політології
logo
Кафедра філософії, соціології та політології
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Головна сторінка

філософії, соціології та політології
Профіль кафедри в інформаційно-пошуковій системі

Запрошуємо до нашої сторінки у

Сторінка кафедри в

Партнери освітніх програм 

Umbrella Research – профільне агентство в якісній методології маркетингових, медійних та соціальних досліджень.

«Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка»

Дослідницька компанія Q&Q Research

Ukrainian Marketing Group

Кафедра здійснює підготовку фахівців освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальностей:

 • 033 «Філософія» (гарант програми – доктор філософських наук, професор кафедри філософії, соціології та політології Кравченко А.А.);
 • 052 «Політологія» (гарант програми – доктор політичних наук, професор Латигіна Н.А.).

Кафедра здійснює підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня «бакалавр» зі спеціальностей:

 • 054 «Соціологія», спеціалізація "Соціологія економічної діяльності" (гарант програми – доктор соціологічних наук, професор Шуст Н.Б.)
 • 052 «Політологія», спеціалізація "Політологія міжнародних відносин" (гарант програми – кандидат політичних наук, доцент Міщенко А. М.).

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАКЕТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 052 "Політологія" і 054 "Соціологія"


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН


Спеціальність: «Соціологія»

Офіційна назва освітньої програми

«СОЦІОЛОГІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Освітній ступінь

Бакалавр

(Тривалість навчання – 3 роки  10 місяців)

Особливості освітньої програми

 • Наявність варіативної складової професійно-орієнтованих дисциплін для роботи у соціально-економічній сфері, досліджень соціально-економічної взаємодії, здійснення впливу на різні верстви з метою покращення рівня життя суспільства;
 • шеститижнева практична підготовка в дослідницьких установах та організаціях.

Предмети для конкурсного відбору. Вступ 2021 р.

1. Українська мова та література;

2. Математика;

3. Історія України або Іноземна мова або Біологія або Географія або Хімія або Фізика

ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Спеціальність: «Політологія»

Офіційна назва освітньої програми

«ПОЛІТОЛОГІЯ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН»

Освітній ступінь

Бакалавр

(Тривалість навчання – 3 роки  10 місяців)

Особливості освітньої програми

Міждисциплінарна та ґрунтовна підготовка фахівців у царині міжнародних відносин та історико-культурного, суспільно-політичного, етнонаціонального та соціально-економічного розвитку країн світу, з вивченням іноземних мов. Виробнича та політологічна практики забезпечують підготовку фахівців у реальному середовищі майбутньої професійної діяльності. У навчальному процесі використовуються новітні науково-практичні досягнення, реалізується системний підхід у формуванні змісту профільно-орієнтованих навчальних дисциплін.

Предмети для конкурсного відбору. Вступ 2021 р.

1. Українська мова та література;

2. Історія України ;

3.  Математика або Іноземна мова або Біологія або Географія або Хімія або Фізика

ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Спеціальність: «Соціологія»

Спеціалізація: «Соціологія економічної діяльності»

Якщо ти спостережливий, креативний, маєш аналітичні та математичні здібності, які хочеш розвивати, то  професія Соціолога саме для тебе!

 Чому Соціологія економічної діяльності? Тому що здійснення ефективної економічної діяльності неможливе без професійних знань та вмінь соціолога.  Проведення маркетингових досліджень в торговельних фірмах, дослідження думки електорату на передвиборних кампаніях, розрахунок ефективності проведення рекламних кампаній, дослідження суспільних процесів та їх впливу на економічний розвиток держави – це лише невелика частина того, що ти зможеш робити ставши соціологом.

Це унікальна та надзвичайно перспективна спеціальність яка надає широкі можливості працевлаштування: економічним аналітиком в консалтинговій компанії, експертом з соціальних та економічних питань, кризовим піар менеджером, в державних органах управління, органах місцевого та регіонального самоврядування, політичних партіях, маркетингових та рекламних установах, в PR-агентствах, науково-дослідних центрах, громадських організаціях, засобах масової інформації (газетах, радіо, на телебаченні, Інтернет-виданнях), на викладацькій роботі у вищих навчальних закладах, коледжах, гімназіях тощо.

         Ви хочете цікаву, перспективну, динамічну професію, яка дала б вам змогу реалізувати себе як особистість?

ВСТУПАЙ НА ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ  "СОЦІОЛОГІЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ"

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!


Спеціальність: «Політологія»

Спеціалізація: «Політологія міжнародних відносин»

Цікавишся політикою, щодня починаєш свій день з новин у світі, перемикаючи телевізор не можеш не зупинитися на політичних ток-шоу, тоді професія політолога саме для тебе. Політичні ідеї та концепції, проблеми влади та політики, формальні та неформальні політичні процеси, політична культура та ідеологія, лобіювання, світові політичні процеси, проблеми регіональної та світової безпеки, роль та місце України на світовій політичній арені,  формування зовнішньополітичної стратегії України – все це вивчає майбутній політолог міжнародних відносин.

Вступаючи на освітню програму "Політологія міжнардних відносин" ви маєте можливість здобути освіту, яка забезпечить вас стабільною та престижною роботою. Наші випускники є конкурентноздатними на ринку праці, тому що мають необхідні знання і навички не тільки  у сфері політики, але і економіки, що включає в себе питання залучення до міжнародної діяльності українських підприємців, управління міжнародними бізнес-проектами, оцінювання ризиків національного та міжнародного бізнес-середовища тощо.

Випускники цієї спеціальності  мають широкі можливості працевлаштування в агенствах з політичного консалтингу, прес-центрах, у якості експерта з політичних питань, політичного конфліктолога, політтехнолога, іміджмейкера, спічрайтера, представника України в міжнародних організаціях та місіях тощо.

І ЩЕ ОДНЕ, ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ, НАПЕВНО ТИ СПИТАЄШ ЧОМУ ОБРАТИ КНТЕУ! 

ТОМУ ЩО КНТЕУ - ЦЕ:

 • Висококваліфіковані викладачі: провідні науковці і практикуючі фахівці. Кожен із них постійно підвищує кваліфікацію та проходить стажування як в Україні, так і закордоном! Вони є авторами підручників, монографій, наукових статей, розробниками інноваційних наукових досліджень, а їх досвід, знання та індивідуальний підхід до студента не зможуть залишити вас байдужими до навчання!!!!
 • Практична підготовка протягом всього періоду навчання: участь у роботі наукових гуртків,  проходження практики в провідних аналітичних центрах, консалтингових компаніях, органах державної влади та місцевого самоврядування; 
 • Можливості постійного вдосконалення: Регулярні майстер класи та відкриті лекції представників оргнанів державної влади та бізнес-структур; поглиблене вивчення іноземної мови за фахом; остудентські наукові конференції; розробка стартапів та  бізнес-планів спільно з Бізнес-інкубатором КНТЕУ; участь у студентських наукових клубах та гуртках - «Еко Клуб», дебатний клуб «Polemic Union», філософський клуб «Фенікс», «Правничий клуб», підприємницький «YEP Club», «Бізнес Клуб», «Маркетинг», «SapLab», «H&SE Services», «ProgramClub», «ТРОС», «Бухгалтерський клуб імені Лука Пачолі», «Клуб професійного бухгалтера», «Аудиторський клуб», «Спілка художників КНТЕУ», «Європейський клуб», Всеукраїнський рух «Молодь за права споживачів», клуб хіміків «Start in Science», «Клуб кулінарій», психологічний клуб «SAPGEN», туристичний клуб «Еверест», клуб «Сервіс»;
 • Доступ до прогресивної літератури: SMART-бібліотека (мультимедійна бібліотека, доступ до електронних повнотекстових баз документів).
 • Інноваційні простори для ефективного використання часу: унікальна VR-студія з окулярами віртуальної реальності; зона для кіберспортсменів – Cybersport zone; коворкінги – сучасні простори для творчої інтелектуальної креативної роботи,  «KNUTE HUB» та  «PHYGITAL HUB».
 • Сучасна матеріально-технічна база: 51 комп’ютерний кабінет; аудиторії оснащені Led – екранами.
 • А також, в КНТЕУ (єдиному кампусі) є власні комфортабельні гуртожитки, їдальні, сучасний стадіон із штучним покриттям, спортивний майданчик, тенісні корти, дві сучасні ігрові зали, тренажерна зала, зала боксу та боротьби, зали для фітнесу. Можливість обрання з поміж 17 спортивних секцій. А якщо спорт це не твоє, то зможеш вдосконалити свої творчі здібності в рамках культурно-мистецького центру (народний студентський камерний академічний хор, студія сучасного танцю «Light», студія вокалу та сучасної музики, фольклорноінструментальний ансамбль «At libitum».

            ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР І ВСТУПАЙ ДО КНТЕУ! 

       

        


 


ФОТОГАЛЕРЕЯ


Додаткова інформація щодо організації навчального процесу за освітньо-науковою програмою

14.10.2014
JuliaGajdaj
10868
остання редакція 22.09.2021
41571