Кафедра банківської справи

банківської справи

Ми у Facebook           Ми у Telegram

Профіль кафедри банківської справи Google Scholar

Банківський бізнес - це престижно!

Це тільки на перший погляд банкіри мають справу лише з грошима, цінними паперами, рахунками та документами. Але це зовсім не так! Їх сфера діяльності і обов’язки значно ширші! Це може бути як аналітична діяльність (планування, прогнозування, ризик-менеджмент), так і робота з клієнтами (консультування і обслуговування). А працювати такі фахівці можуть не тільки в банку, а й у кредитних організаціях, фондових біржах, страхових компаніях.

Ти - амбітний, рішучий, енергійний, цілеспрямований та комунікабельний?

Використовуй свій аналітичний склад розуму і зроби правильний економічний аналіз, достовірне довгострокове прогнозування розвитку економіки і банківського сектора в країні, вчасно зорієнтуйся у змінах!

До уваги абітурієнтів!

Кафедра банківської справи була створена за Наказом КДТЕУ №817 від 30 червня 1997 р., як випускова кафедра з підготовки фахівців для фінансової системи України.

Як самостійний підрозділ кафедра банківської справи розпочала діяльність з 27 серпня 1997 р.

Метою діяльності кафедри банківської справи є надання високоякісних освітніх послуг щодо навчання майбутніх фахівців фінансової системи.

З моменту заснування кафедрою здійснювалось надання освітніх послуг з банківської справи, обліку і аудиту в банках, маркетингу в банках та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності в банках. Прогнозуючи розвиток ринку фінансових послуг, а відтак, - потребу у конкурентоспроможних фахівцях, кафедрою започатковано підготовку фахівців з фінансового посередництва.

На сьогодні кафедра банківської справи є випусковою за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" за двома спеціалізаціями "Банківська справа" та "Фінансове посередництво" освітніх ступенів «молодший бакалавр» і «бакалавр» (див.табл.1.та "Управління банківським бізнесом" , "Фінансове посередництво"  (укр. та англ. мовами) та "Фінансове брокерство" освітнього ступеня «магістр» (див.табл. 2.).

Якщо ти креативний та амбітний, мрієш працювати у сфері, що швидко розвивається та базується на потужних найсучасніших технологіях – банківська справа для тебе! Професія «банкір» - завжди престижна і багатогранна! Вона дає можливості тримати руку «на пульсі» фінансового ринку та зробити приголомшливу кар'єру не тільки у банку, але й в різних фінансових структурах. Якщо саме таке майбутнє ти бачиш для себе - чекаємо тебе на факультеті фінансів та банківської КНТЕУ– найпрестижнішого економічного ВНЗ країни.

ОС Магістр УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКИМ БІЗНЕСОМ

Презентація спеціалізації УПРАВЛІННЯ БАНКІВСЬКИМ БІЗНЕСОМ

Фінансовий посередник  – професія майбутнього, фахівці з якої можуть працевлаштуватися у банках, інститутах спільного інвестування, біржах, кредитних спілках, брокерських та дилерських компаніях, недержавних пенсійних фондах, ломбардах та інших фінансових установах! Жодна сфера економіки не може функціонувати без послуг фінансових посередників, кількість та розмаїття яких зростає день від дня. Оволодіти сучасними фінансовими інструментами та стати впевненим у завтрашньому дні можна, навчаючись  на факультеті фінансів та банківської КНТЕУ – найпрестижнішого економічного ВНЗ країни.

ОС Бакалавр ФІНАНСОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО

ОС Магістр ФІНАНСОВЕ ПОСЕРЕДНИЦТВО