Кафедра психології

Навчальний процес

психології

Навчальна діяльність кафедри:
     Кафедра забезпечує викладання психологічних дисциплін як для майбутніх психологів, так і для студентів інших напрямів підготовки.

Викладачі кафедри забезпечують викладання наступних дисциплін в межах означеної спеціалізації.

Під керівництвом викладачів кафедри студенти проходять  практичну підготовку на базі Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України ,  Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та інш.

Кафедра підтримує наукові зв’язки з іншими центрами психології в Україні та за її межами: Інститутом психології ім. Г. С. Костюка НАПН України  а саме з лабараторією когнітивної психології, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, Інститутом соціології НАН України, Національним університетом цивільного захисту України, Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту МНС України, Волинським національним університетом ім. Лесі Українки, Миколаївським державним педагогічним університетом, Мукачівським гуманітарним університетом, Європейською спілкою психологів травматичного стресу ( Голландія) та ін.

15.10.2013
Vladimir