Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Гендерна рівність в юридичній професії: міф чи реальність

Національна асоціація адвокатів України у співпраці з Асоціацією жінок-юристок «ЮрФем» та за підтримки адвокатського об’єднання “AVER LEX” 24 лютого 2020 року провели Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії: міф чи реальність».

Про актуальність проблеми подолання гендерних стереотипів і пошуку шляхів встановлення гендерного балансу свідчив той факт, що захід об’днав велику кількість учасників, серед яких: адвокати, судді, представники міжнародних та вітчизняних громадських організацій, а також наукова спільнота.

До участі у заході долучилася доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, адвокат О.С.Можайкіна, яка взяла активну участь в обговоренні питань розробки гендерної стратегії та правопросвітницької роботи у цьому напрямку.

остання редакція 12.06.2020