Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Практичний семінар

10 березня 2020 року кафедрою міжнародного приватного, комерційного та цивільного права був організований науково-практичний семінар: «Державний контроль суб‘єктів господарювання у сфері харчової безпеки»

Спікери:

Сергій Щербина, координатор РГ з питань адаптації міжнародного досвіду в аграрній сфері Аналітичного центру Аграрного союзу України, координатор з освіти Проекту МАТРА "Підготовка бізнесу до держперевірок у сфері харчової безпеки", кандидат сільськогосподарських наук, доцент.

Лариса Старікова, керівник Аналітичного центру Аграрного союзу України, керівник Проекту МАТРА "Підготовка бізнесу до держперевірок у сфері харчової безпеки".

Спікери ознайомили гостей з останніми тенденціями та особливостями правового регулювання державного контролю суб'єктів господарювання у сфері харчової безпеки, провели майстер-класс по визначенню уніфікаваних актів у різних сферах та запропонували всім бажаючим приєнатися до мережи тренерів-професіоналів, виконавши ряд завдань та отримавши відповідний сертифікат.

остання редакція 12.06.2020