Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Відкрита лекція від практика для студентів

З ініціативи представників кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права факультету міжнародної торгівлі та права 12 травня 2020 року в 13.00 -13.40  на платформі Zoom відбулася лекція заступника начальника відділу нормативно-методичного забезпечення, реєстрів та контролю Управління державної реєстрації нормативно-правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів Міністерства юстиції України кандидата юридичних наук Шатковської Дарини Миколаївни на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів».

Під час лекції Дарина Миколаївна Шатковська звернула увагу на питання: нормативно-правові акти, які підлягають державній реєстрації; порядок подання та проведення державної реєстрації нормативно-правових актів; строки подання актів на реєстрацію; акти, які не подаються на державну реєстрацію та інші. Жваве обговорення серед учасників онлайн лекції викликало питання щодо реєстрації нормативно-правових актів у сфері  освіти.

Щиро дякуємо усім учасникам за онлайн-зустріч!

30.06.2020
остання редакція 30.06.2020