Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Кваліфікаційні екзамени

Протягом двох робочих днів був проведений кваліфікаційний екзамен на здобуття освітнього ступеня бакалавра у студентів денної форми навчання ОС «бакалавр» зі спеціальності 081 «Право» спеціалізацій «Комерційне право» та «Цивільне право і процес».

Засідання екзаменаційних комісій № 40 та № 43 проводилося 23 та 24 червня 2020 року.

До складання кваліфікаційного екзамену було допущено 40 студентів денної форми навчання ОС «бакалавр» зі спеціальності 081 «Право» спеціалізації «Комерційне право» та 46 студентів –  спеціалізації «Цивільне право і процес». Всі студенти успішно склали кваліфікаційний екзамен, а саме, були отримані наступні результати: відмінно – 17 осіб, з них 10 – з відзнакою; добре – 42 особи; задовільно – 27 осіб.

Отже, усі студенти склали кваліфікаційний екзамен на належному рівні і продемонстрували досить високий науково-теоретичний рівень підготовки.

Усі учасники кваліфікаційного екзамену суворо дотримувалися вимог карантину.

Щиро вітаємо наших студентів і бажаємо успішного вступу до магістратури!

30.06.2020
остання редакція 30.06.2020