Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Зустріч членів групи забезпечення спеціальності «Міжнародне право» із Сєргеєвим Юрієм Анатолійовичем, Надзвичайним і Повноважним Послом України, Постійним представником України при Організації Об’єднаних Націй
   09 вересня відбулась зустріч членів групи забезпечення спеціальності «Міжнародне право», гаранта освітньо-наукової програми «Міжнародне право», завідувача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права д.ю.н., доц. Мазаракі Наталії Анатоліївни, декана ФМТП к.ю.н. Гончарової Юлії Анатоліївни, представників робочої групи з розробки ОНП к.ю.н. Дерунець Наталії Олександрівни та Іващенко Дар’ї Євгенівни із Сєргеєвим Юрієм Анатолійовичем, Надзвичайним і Повноважним Послом України, Постійним представником України при Організації Об’єднаних Націй (2007-2015 рр.), професором Єльського університету (США).
  Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшого розвитку освітньо-наукової програми «Міжнародне право», зокрема щодо поглибленого вивчення міжнародно-правового регулювання торговельно-економічних відносин, вміння формувати практичні рекомендації щодо ефективного застосування норм міжнародного права, що становить фокус цієї ОНП. Особлива увага була також зосереджена на вміннях, навичках та компетентностях, які здобуваються аспірантами ОНП, необхідними для їх подальшого успішного працевлаштування.
   Домовились про наступні зустрічі та налагодження співробітництва. Пан Надзвичайний і Повноважний Посол України погодився завітати в Університет і прочитати лекцію для здобувачів вищої освіти щодо міжнародного співробітництва держав, ролі міжнародних організацій у врегулюванні міжнародних відносин та відповісти на запитання студентів та аспірантів.

09.09.2020
остання редакція 09.09.2020