Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Gap-аналіз впровадження інституту медіації в Україні

В Києві було презентовано Gap-аналіз впровадження інституту медіації в Україні. 14 вересня 2020 року доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права О.С. Можайкіна взяла участь в обговоренні питань розвитку медіації, нормативно-правового регулювання та проведення належної інформаційної політики з зазначеного напрямку.

В рамках проєкту ЄС «Право-Justice» група експертів з Нідерландів та України детально проаналізувала проєкт закону про медіацію та законодавство, щоб виявити існуючі прогалини та окреслити стратегічні цілі розвитку інституту медіації.

В заході взяли участь народні депутати України, члени Вищої ради правосуддя, представники Координаційного центру з надання правової допомоги, представники суддівського корпусу, Міністерства юстиції України, а також нотаріату, арбітражу, адвокатської та медіаторської спільнот.

остання редакція 15.09.2020