Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Зустріч із доктором  Адамом Якушевичем, Університет Казимира Великого м. Бидгощ, Польща

21 вересня 2020 року об 11:30 за ініціативи завідувача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржія Тараса Олександровича та доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Анни Валеріїівни  та за участтю завідувача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Мазаракі Наталії Анатоліївнидоцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Запотоцької Олени Василівни, старшого викладача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Дерунець Наталії Олександрівни та старшого викладача кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Іващенко Дар'ї Євгенівни відбулося он-лайн засідання групи забезпечення освітнього ступеню "доктор філософії" із шановним доктором  Адамом Якушевичем, Університет Казимира Великого м. Бидгощ, Польща (dr. Adam JakuszewiczKazimierz Wielki University in Bydgoszcz, Poland) з приводу обговорення та перейняття європейського досвіду організації навчання в аспірантурі, зокрема німецької та польської моделей здобуття ступеню доктора філософії.

остання редакція 22.09.2020