Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів

#Молодь_за_права

10 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту прав людини.

В рамках святкування Кафедрою міжнародного, цивільного та комерційного права за ініціативи доц. О.С.Можайкіної було проведено Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів #Молодь_за_права. Конкурсний проект складався з 3-х етапів: студенти надсилали свої конкурсні роботи, які потім були опубліковані на сторінці ФМТП у Фейсбуці. І завершальними етапами були голосування за найкращу роботу та визначення переможців.

В конкурсі взяли участь студенти нашого університету, а також студенти Коломийського економіко-правового коледжу, Національного авіаційного університету та Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Публічне голосування за найкращу фотопостер проводилося на сторінці Факультету міжнародної торгівлі та права у Фейсбуці. Загалом у голосуванні взяли участь близько 750 осіб.

Найбільшу кількість голосів отримали роботи:

1. Драганчук Юлії (Коломийський економіко-правовий коледж).

2. Сидорука Вячеслава (Коломийський економіко-правовий коледж).

3. Усин Діани (Коломийський економіко-правовий коледж).

Вітаємо переможців!

остання редакція 17.12.2020