Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

2 лютого 2021 викладачі кафедри, сертифіковані аудитори доц. Заремба О.О. та Роздобудько В.В. прийняли участь в організованому Аудиторською палатою України практичному заході- дискусії на тему: «Податок на прибуток та податкові різниці 2020: погляд аудитора», учасниками якої стали майже 160 членів Аудиторської палати України. Спікером веб-дискусії виступила член Аудиторської палати України Зубрицька Ірина Юріївна. Модератор – Голова АПУ Каменська Тетяна Олександрівна.

Під час заходу обговорювалися наступні питання:

1. Податок на прибуток та податкові різниці 2020: чому це важливо в ході аудиторської перевірки фінансової звітності?

2. Ризики, процедури та аудиторські докази в ході перевірки податкових різниць з податку на прибуток:

2.1. Від’ємне значення (ряд. 3.2.4) –право чи обов’язок?

2.2. Різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів.

2.3. Різниці, що виникають при формуванні забезпечень (резервів).

2.4. Різниці, які виникають при здійсненні фінансових операцій.

2.5. Інші різниці.

3. Порядок виправлення помилок в декларації та додатку РІ. Подання уточнюючого розрахунку до декларації у зв’язку з уточненням фінансового результату аудитованого періоду за результатами аудиту.

До уваги презентація Зубрицької І.Ю. “Податок на прибуток та податкові різниці 2020: погляд аудитора”.

остання редакція 12.02.2021