Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: i.ganechko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інвестиційна діяльність, інноваційна діяльність, проектне фінансування

ДИСЦИПЛІНИ «Проектне фінансування», «Оцінка бізнесу та майна підприємства», «Фінансовий менеджмент», «Бізнес-планування»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2012 р.

кандидат економічних наук, 08.01.01 «Політична економія», тема дисертації «Малі підприємства в умовах перехідної економіки (на прикладі України)», 1996 р.

економіст (ОС «спеціаліст»), Київський інститут народного господарства, 1990 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012-до цього часу

старший викладач кафедри підприємництва Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2012 рр.

комерційний директор ПП «Консалтингова компанія «Глобус», 2004-2007 рр.

доцент кафедри фінансів Національної Академії ДПС України, 2000-2004 рр.

завідувач денним відділенням Київського фінансово-економічного коледжу ДПС України,
1998-2000 рр.

викладач Українського фінансово-економічного інституту (Київська філія), 1996-1998 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

Лист подяки від Ректора Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2016 р.

Грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок в підготовку висококваліфікованих фіхівців МОН України,  2013 р., 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Закордонне стажування, тема: «Сучасні методи викладання й інноваційні технології у вищій школі: європейський досвід та глобальні тренди», Університет фінансів, бізнесу і підприємництва», м. Софія, Болгарія,  2020 р.

Тренінг «Сертифікований курс «1С: Бухгалтерія 8 для України» Редакція 2.0, 2017р.

Тренінг «Сертифікований курс «1С: Управління торгівлею для України» Редакція 3.1, 2017 р.

Курси підвищення кваліфікації оцінювачів, Фонд державного майна України, Українська комерційна школа, 2013 р.

ХОБІ художня література, кіно, музика, подорожі

остання редакція 30.05.2023