Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

ГЕЙДОР АЛЛА ПЕТРІВНА

кандидат економічних наук, доцент

гарант освітньо-професійної програми 1 рівня вищої освіти «Корпоративні фінанси»,
член групи забезпечення освітньо-професійної програми 2 рівня вищої освіти «Фінансовий менеджмент»

e-mail: a.heidor@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері економіки і фінансів підприємства, використання інженерного підходу в управлінні бізнес-діяльністю

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка і фінанси підприємства», «Бізнес-планування», «Бізнес-інжиніринг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2020 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Управління капіталом підприємства (за матеріалами підприємств промисловості будівельних матеріалів України)», 2013 р.

магістр з економіки підприємства, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2006 р.

бакалавр з економіки підприємства, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2005 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 р. до цього часу

заступник декана факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2017 рр.

старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013 – 2015 рр.

асистент кафедри економіки підприємств ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» МОН України, 2009 – 2013 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота за вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання молоді, плідну співпрацю, та з нагоди ювілею Факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету видана Державної спеціальною службою транспорту Міністерства інфраструктури України, 2016 р.

Почесна грамота за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток наукового комплексу Деснянського району м. Києва та з нагоди відзначення Дня науки, видана Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ПРЕС К», 2021 р.

Наукове стажування "Академічна доброчесність: виклики сучасності" на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW 2.03-9.04.2020, м. Варшава

Сертифікат Cambridge English Level 1 Certifikate in ESOL International (First) (рівень В2), 2020 р.

ТОВ «Лісбудінвест», 2016 р.

Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконання обов’язків відповідальної за організацію методичної роботи кафедри економіки та фінансів підприємства., 2019 р. до цього часу

Гарант освітньо-професійної програми із спеціальності 051 «Економіка» освітнього ступеня «молодший бакалавр», 2019-2020 рр.

Відповідальний секретаря Приймальної комісії Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент», 2014-2017 рр.

Робота в експертній комісії МОН щодо чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030601 "Менеджмент" у Київському університеті туризму, економіки і права, 2016 р.

Навчання в аспірантурі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2006-2009 рр.

ХОБІ Wellness, подорожі

остання редакція 16.10.2023