Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

ГУЛЯЄВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

кандидат економічних наукпрофесор

заслужений працівник освіти України, гарант освітньо-професійної програми 1 рівня вищої освіти «Корпоративні фінанси»

e-mail: n.gulyaeva@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері економіки і фінансів підприємства, інвестиційного менеджменту

ДИСЦИПЛІНИ «Інвестиційний менеджмент» «Методологія і організація наукових досліджень» «Економіка та фінанси підприємства»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки підприємництва, 2006 р.

кандидат економічних наук, 08.07.05 «Економіка торгівлі та послуг», тема дисертації: «Інвестування у відтворення основних фондів торговельного підприємства», 1996 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2004 р. до цього часу

декан факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998-2017 рр.

завідувач кафедри економіки підприємництва Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1999-2004 рр.

виконуючий обов’язки директора Українсько-Французького інституту управління Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2000-2016 рр.

інженер, провідний інженер, технолог І категорії Міністерства торгівлі УРСР, Міністерства зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі України, 1975 - 1993 рр.

інженер – конструктор ДКБ Київського машинобудівного заводу ім. Артема, 1971 - 1975 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесний працівник освіти України

Почесна грамота Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом»

«Відмінник освіти України» (Почесний знак)

Почесний знак Національної академії педагогічних наук України ім. Ушинського К.Д.

Нагрудний знак МОНУ «За наукові та освітні досягнення»

Нагрудний знак МОНУ «Петро Могила»

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

стажування в Університеті Майамі (м. Оксфорд, США)

стажування у ТПП Німеччини (м. Дрезден, ФРН)

стажування у Секретаріаті Кабінету Міністрів України (м. Київ, Україна)

підвищення кваліфікації в університеті Овернь Клерман 1 (м. КлермаФерран, Франція)

підвищення кваліфікації в Університеті Центральної Англії (м. Бірмінгем, Великобританія)

підвищення кваліфікації в Університеті EL-Jadida (м. EL-Jadida, Марокко)

підвищення кваліфікації в Університеті Порто (м. Порто, Португалія)

підвищення кваліфікації у Handelshochschule Leipzig (м. Лейпциг, ФРН)

підвищення кваліфікації у Гомельському Державному Університеті ім. Ф.Скорини (м. Гомель, Респ. Білорусь)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

член редакційної колегії журналу Вісник КНТЕУ (з 1998 р.. по 2019 р.)

член редакційної колегії журналу Товари і ринки, КНТЕУ (з 2005 р. по 2019 р.)

експерт у складі Акредитаційної комісії МОНУ, 30.01.2013-01.02.2013 р., Полтавський університет Економіки і торгівлі

експерт у складі Акредитаційної комісії, 22.10.2013-24.10.2013 р. Одеська Державна Академія будівництва і архітектури

експерт у складі Акредитаційної комісії, 09.06.2013-11.06.2013 р., Одеський національний політехнічний університет

експерт у складі Акредитаційної комісії, 13.05.-15.05.2014 р., Одеська Державна Академія будівництва і архітектури

заступник голови НМК МОНУ з менеджменту, 1996-2016 рр.; НМК МОНУ з торгівлі – член а потім голова секції, 1994-2016 рр.; НМК МОНУ з економіки, член комісії, 1994-2010 рр.

ХОБІ

музика, література, живопис