Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: v.melnyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Web of Science

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економіка підприємства, франчайзинг, фінансова безпека, конкурентоспроможність підприємства

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка та фінанси підприємства», «Франчайзинг», «Управління конкурентоспроможністю підприємства», «Бізнес-технології»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, тема дисертації: «Механізм забезпечення фінансової безпеки суб’єктів довірчого управління майном», 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу

старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010 - 2019 рр.

асистент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006 - 2010 рр.

фінансист економічного управління Міністерства оборони України, 2003 – 2006 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Підручники з грифом МОН України

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю,  2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в Польщі, організованого Польсько-українською Фундацією - Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці спільно з Духовною Академією Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві та польською Фундацією ADD Сертифікат WU 014/04 від 20.04.2018 р.

Підвищення кваліфікації на базі Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського та німецької неурядової організації «Німецьке об'єднання народних університетів» DVV International в Україні. Проект «Сучасні методи освіти дорослих».

Міжнародна програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу».

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Викладач практичного курсу «Бізнес-симуляція» Навчально-наукового центу бізнес-симуляції Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2019 р. до цього часу

ХОБІ мандри, книги, фільми, кулінарія

остання редакція 30.05.2023