Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

СТОЯНЕНКО ІРИНА ВАСИЛІВНА

кандидат економічних наук, доцент

гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Агробізнес»

e-mail: i.stoyanenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ фундаментальні і прикладні дослідження проблем управління фінансово-економічною діяльністю підприємств та  ціноутворення

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка підприємства», «Економіка аграрного підприємства», «Економіка і фінанси підприємства», «Ціноутворення», «Ціноутворення в ритейлі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки, 2007 р.

кандидат економічних наук, 08.07.02 «Економіка сільського господарства і АПК», тема дисертації: «Організаційно-економічні основи енергозбереження в сільському господарств», 2005 р.

економіст-організатор (ОС «спеціаліст»), Сумський державний аграрний університет, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торговельно-економічного університету / Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2011 р. до цього часу.

доцент кафедри фінансів підприємств Українського фінансово-економічного інституту МОН України, 2010-2011 рр.

доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Сумського національного аграрного університету МОН України, 2005 - 2010 рр.

старший викладач кафедри економічної теорії Сумського національного аграрного університету МОН України, 2004 – 2005 рр.

асистент кафедри економічної теорії Сумського національного аграрного університету МОН України, 2001 – 2004 рр.

викладач-стажист кафедри економічної теорії Сумського державного аграрного університету МОН України, 2000 – 2001 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка ректора Львівського національного університету імені Івана Франка за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Фінансова екосистема" 2022/2023 навчального року, 2023 р.

Подяка ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі  спеціалізації «Економіка підприємства», за ступенем вищої освіти «магістр», 2021 р.

Подяка ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі МОН України, за високий рівень підготовки студента до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління в сфері торгівлі» у 2020/2021 н.р., 2021 р.

Подяка ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі  спеціалізації «Економіка підприємства», за ступенем вищої освіти «магістр», 2020 р.

Подяка ректора Харківського державного університету харчування та торгівлі МОН України, за високий рівень підготовки студента до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління в сфері торгівлі» у 2018/2019 н.р., 2019 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Семінари для Гарантів ОП «Менеджмент якості освітніх програм ДТЕУ», м. Київ, 2022 р.
  • ТОВ «Росана–1», Україна, м. Київ, 2022 р.
  • University of Finance, Business and Entrepreneurship, Болгарія, м. Софія, 2020 р.
  • ТОВ «Голдпірс», планово-економічний відділ, Україна, м. Київ, 2017 р.
  • Інститут економіки та прогнозування НАН України, відділ управління економіки, Україна, м. Київ, 2013 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • заступник завідувача кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу.
  • Гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Агробізнес», з 2020 року до цього часу.
  • Член вченої ради факультету економіки, менеджменту та психології, з 2019 р. до цього часу.
  • Член трудового колективу факультету економіки, менеджменту та психології, з 2012 р. до цього часу.
  • Член групи забезпечення ОП «Економіка бізнесу» (ОС «бакалавр»), 2019-2020 рр.
  • Член групи забезпечення ОП «Економіка підприємства» (ОС «бакалавр»), 2017-2019 рр.
ХОБІ читання, вишивання бісером

остання редакція 13.10.2023