Кафедра психології

ОRCID
ResearcherlD
Google Aкадемія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Клінічна медицина, Організація охороною здоров’я, Організація управління  військовою медициною, Конкуренція та конкурентна політика, Акмеологія

ДИСЦИПЛІНИ «Анатомо-фізіологічні основи ЦНС та ВНД»,  «Анатомія і фізіологія центральної нервової системи», « Психіатрія та патопсихологія», «Сексологія та перинатальна психологія», «Психокорекція та реабілітаційна психологія»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри психології, 2005 р.

кандидат медичних наук,  Диплом № 021828, рік захисту 1985р. тема дисертації: «Організація розгортання та роботи військового госпіталю в особливий період з використанням фортифікаційних споруд»

Доцент Дн № 099811 Рік присвоєння 22.04.1987 р.

В 1988р. закінчив  Військово – медичну академію імені С.М.  Кірова  (м. Санкт – Петербург),  Лікувально-профілактична справа, лікар. Освіта: Вища  військово-медична     « Медичне забезпечення військ»

В 1975 році закінчив  Військово-медичний  факультет  при  Куйбишевському  державному  медичному  інституті за спеціальністю «Лікувальна справа», диплом  серія Б-1 № 527669

ДОСВІД РОБОТИ

В 1975 році закінчив  Військово-медичний  факультет  при  Куйбишевському  державному  медичному  інституті за спеціальністю «Лікувальна справа» лікар

1986 – 1988 рр. Слухач факультету керівного медичного складу  Ленінградської  Військово-медичної Академії  (ВМА)  ім..С.М. Кірова

Після закінчення  Куйбишевського Військово-медичного  факультету, був направлений для проходження  військової служби,  на посаду  начальника медичної служби - начальника медичного пункту  Армійського вузла, 11 Окремої  армії  ППО  КДВО. В період  проходження  служби  в  ППО  КДВО в подальшому займав  наступні посади  та стаж  роботи:

• В період проходження    служби  у Збройних Силах, з 1975 по 2005 рр. займав  лікувальні та керівні посади у  медичних закладах та  установах  різних силових Відомств;
  • З 1988 р.  поєднував службу  у військових  відомствах Збройних Сил із педагогічною діяльністю   в  медичних  військових  навчальних закладах за місцем проходження військової служби;
  • З 2005 р. доцент кафедри  психології  Київського національного торговельно-економічного університету.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка «Почесна грамота»,  Київського національного  торговельно-економічного університету 2017р

Відзнака Президента України: медаль «За особливі заслуги» 2016 р.

Відомча заохочувальна відзнака ДССЗІ та захисту інформації України: «За особливі заслуги» 2015 р.

Відомча відзнака ДССЗІ та захисту інформації України: «Нагрудний знак» 2013 р.

За період служби у Збройних Силах України та Управлінні Урядового зв’язку  Служби Безпеки України (1973 – 2005рр.); ВІЙСЬКОВІ  НАГОРОДИ (медаль «За бойові заслуги», ювілейні відзнаки, медаль «За бездоганну службу»)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вересень 2015р.  пройшов підвищення кваліфікації за навчальною програмою (54 години), з питань воєнної безпеки та оборони  Держави – виконав завдання комплексного практичного заняття з оцінкою відмінно. ( СВІДОЦТВО 12 СПК 962648- 2015);

Березень 2017р. пройшов, при Українській ВМА МО України, атестаційне навчання  (224 навчальні години) зі спеціальності  «Організація управління охороною здоров’я». ПОСВІДЧЕННЯ№ 5637/22/17-2017)

Червень 2017 р. пройшов повний цикл психологічної кваліфікаціїї із застосуванням апарату ‘ХИСТ’з метою  практичного  користування у  психологічній практиці й експертизі. ( СВІДОЦТВО № 027-2017)

Червень 2018 р. пройшов, при Дніпровському національному університеті залізничного транспорту ім. акад. В.Лазаряна Державної спеціальної служби транспорту  МО України, з предмету «Військова педагогіка і психологія» (108 годин ) (СВІДОЦТВО - 2018)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ