Кафедра економіки та фінансів підприємства

Блакита Ганна Владиславівна

економіки та фінансів підприємства

БЛАКИТА ГАННА ВЛАДИСЛАВІВНА

завідувач кафедри, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки,
відмінник освіти України, доктор економічних наук, професор

гарант освітньо-наукової програми «Економіка» 3 рівня вищої освіти («доктор філософії»)

e-mail: g.blakyta@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економіка підприємства, стратегічні корпоративні фінанси, економічна діагностика підприємства, економічна безпека, контролінг

ДИСЦИПЛІНИ «Контролінг», «Економічна діагностика підприємства», «Стратегічні корпоративні фінанси», «Економіка і фінанси підприємства»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри бухгалтерського обліку, 2014 р.

доктор економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємством», тема дисертації: «Фінансова стратегія торговельних підприємств в умовах нестабільного економічного середовища», 2011 р.

доцент кафедри бухгалтерського обліку, 2006 р.

кандидат економічних наук, 08.10.01 «Розміщення продуктивних сил та регіональна економіка», тема дисертації: «Науково-методичні основи розвитку та розміщення олійножирової галузі України», 2003 р.

економіст з обліку та аудиту (ОС «спеціаліст»), Київський державний торговельно-економічний університет, 1997 р.

ДОСВІД РОБОТИ

завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету, з 2016 р. до цього часу

професор кафедри бухгалтерського обліку Київського національного торговельно-економічного університету, 2014 – 2016 рр.

перший заступник з науково-педагогічної роботи директора Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, 2007 – 2014 рр.

доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, 2003 – 2007 рр.

асистент кафедри прикладних економічних дисциплін Вінницького факультету післядипломної освіти Київського державного торговельно-економічного університету, 1997 – 2003 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ ПЕРЕЛІК
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагрудний знак "Відмінник освіти України" (2022 рік)

Державна премія України в галузі науки і техніки (2018 рік)

Почесна Грамота Верховної Ради України (2017 рік)

Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України (2008 рік)

Почесна Грамота Кабінету міністрів України (2008 рік)

Грамоти та подяки Вінницької КНТЕУ за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність (1997-2021 роки)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у Вищій суспільно-економічній школі в Пшеворську (WSSG), м. Пшеворськ, Польща, 2019 р.

Підвищення кваліфікації за напрямом «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів», Міжнародний інститут бізнесу, м. Київ, Україна, 2015 р.

Стажування у Вінницькій міжрегіональній дирекції ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Вінниця, Україна, 2013 р.

Стажування в Університеті штату Пенсильванія, США, 2008 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член спеціалізованих вчених рад Д 26.055.01, Д 26.036.01 «Економіка та управління підприємством»  з 2016 р. до цього часу

Член редакційної колегії наукового журналу «Вісник Київського національного торговельно-економічного університету» з 2019 р. до цього часу

ХОБІ