Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Кабенок Юлія Валеріївна

міжнародного, цивільного та комерційного права

КАБЕНОК ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

адвокат, старший партнер адвокатського обʼєднання "Лекс Адванс"

e-mail: y.kabenok@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

GoogleScholar

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ право неспроможності (банкрутства), господарське процесуальне право, корпоративне право, розгляд господарських спорів третейськими судами

ДИСЦИПЛІНИ «Адвокатура», "Адвокатська діяльність", "Правове регулювання банкрутства"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, 2021р

кандидат юридичних наук, 12.00.04 «господарське право, господарсько-процесуальне право», тема дисертації: «Правове регулювання арбітражного управління в процедурі банкрутства в Україні»,
2019 р.

юрист (ОС «спеціаліст»), Київський університет права Національної академії наук України,
2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з серпня 2020 р.до цього часу

директор Підприємства «Юридичне бюро судових фінансово-банківських експертиз Асоціації юристів у галузі фінансового та банківського права України», з лютого 2020 р. до цього часу

вчений секретар Київського університету права Національної академії наук України, вересень 2019 р. – лютий 2020 р.

доцент кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Київського університету права Національної академії наук України, 2019– 2020 рр.

адвокат (Рада адвокатів Хмельницької області), 2018 р.

викладач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Київського університету права Національної академії наук України, 2018 – 2019 рр.

викладач кафедри галузевих правових наук Київського університету права Національної академії наук України, 2017– 2018 рр.

ассистент кафедри загальноправових дисциплін Інституту управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, 2017 – 2018 рр.

асистент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесуКиївського університету права Національної академії наук України, 2014 – 2017 рр.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Київського університету права Національної академії наук України за високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток вищої юридичної освіти, 2020 р.

За плідну працю, особливі успіхи в роботі, бездоганне виконання своїх функціональних обов’язків, вагомий внесок у розбудову Київського університету права Національної академії наук України нагороджена цінним подарунком, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Міжнародне стажування «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору», European League of Professional Development, The Legal Centrefor Researchon Education, Faculty of Law, University of Bialystok (Польща), 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Асоціації правників України з 2022 р.

Член Науково-консультативної ради при Національній асоціації арбітражних керуючих України з 2021 р.

Член молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України з 2019 р.

Судовий коментатор Проекту «Суд людською мовою», ГО Вектор прав людини, 2018 р.

23.02.2021
2058