Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Нескороджена Лариса Леонідівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

НЕСКОРОДЖЕНА ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА

кандидат юридичних  наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

гарант освітньо-наукової програми першого рівня вищої освіти «Комерційне право»

e-mail: l.neskorodzhena@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ актуальні проблеми господарського права, корпоративне право, механізми реалізації права власності в цивільному та господарському праві,  публічні закупівлі, конкурентне право

ДИСЦИПЛІНИ «Господарське право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри цивільного, трудового та господарського права, 2009 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза», тема дисертації: «Забезпечення процесуальних прав і законних інтересів  позивача та відповідача в кримінальному судочинстві України», 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу

Доцент кафедри економіко-правових дисциплін Національної академії внутрішніх справ 2016 рр.

Доцент кафедри загальноправових дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби
2015-2016 рр.

завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін навчально-наукового інституту права і психології Національної академії внутрішніх справ 2013-2015 рр.

професор кафедри господарсько-правових дисциплін навчально-наукового інституту права і психології Національної академії внутрішніх справ 2012-2013 рр.

завідувач кафедри господарського права і процесу факультету правового забезпечення підприємницької діяльності та психології навчально-наукового інституту права і психології Київського національного університету внутрішніх справ. 2009-2012 рр.

доцент кафедри цивільного, трудового та господарського права факультету права та підприємництва Київського національного університету внутрішніх справ. 2007-2009 рр.

заступник завідувача кафедри комерційного та трудового права Інституту права ім. князя Володимира Великого  Міжрегіональної Академії управління персоналом  2006 – 2007 рр.

доцент кафедри цивільного, кримінального та господарського права Вищого навчального закладу «Національна академія управління» 2003-2006 рр.

старший викладач кафедри правознавство, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін  Української академії зовнішньої торгівлі 2000-2003 рр.

помічник адвоката Нечепуренко А.В. (свідоцтво №524, видане 29.09.1994) відповідно до трудового договору  1997-1999 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Google Scholar

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за плідну педагогічну діяльність, вагові  трудові здобутки та з нагоди дня працівників освіти, видана Київським міським головою 2005 р.

Диплом про занесення на дошку пошани за сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків, професіоналізм, високі показники у службовій, навчально-виховній та науково-педагогічній діяльності, особистий внесок у розвиток матеріально-технічної бази університету (Київський національний  університет внутрішніх справ 2008 р.)

Диплом про занесення на дошку пошани за сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків, професіоналізм, високі показники у службовій, навчально-виховній та науково-педагогічній діяльності, особистий внесок у розвиток матеріально-технічної бази університету (Національна академія внутрішніх справ 2013 р.)

Грамота за вагомий внесок у розвиток науки у Національній академії внутрішніх справ з нагоди відзначення професійного свята Дня науки  2012 р.

Подяка за досягнуті результати у розвитку наукового потенціалу студентської молоді Навчально-наукового інституту права і психології  Національної академії внутрішніх справ 2012 р.

Диплом ІІ ступеня як кращий науковий керівник студента науковця, (Національна академія внутрішніх справ 2014 р)

Грамоти КНТЕУ (2018, 2021 роки),

Грамота Верховної Ради України 2021 рік.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Спеціалізований освітній курс «Кращі світові практики реалізації конкурентної політики». Спільна програма Антимонопольного комітету України, Агентства США з міжнародного розвитку та проекту Європейського Союзу. 10.11.2021 -10.12.2021 року (180 годин).

Тренінг для тренерів з підготовки бізнесу до державних перевірок у сфері безпечності аграрної та харчової продукції  в межах програми МАТРА ГО "Аналітичний центр АСУ" у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України 2020 р.

Курс «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність» в рамках онлайн-курсу «Школа конкурентоспроможності малого бізнесу», що створений проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади 2020 р.

стажування в Економічному Університеті в Кракові, Республіка Польща (04.02. 2019 - 22.02.2019)

стажування в Інституті законодавства Верховної ради України (10.06.2019 - 09.07.2019)

Підвищення кваліфікації в Навчально-методичному центрі Держфінмоніторингу України, 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Помічник народного депутата Ю.М. Гришиної на громадських засадах  з 2019р. по даний час

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» з 2018 р.

Член Експертної комісії з громадянської освіти та правознавства Міністерства освіти і науки України з 2022 р.

ХОБІ подорожі, інтелектуальні ігри

23.02.2021