Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Софіюк Тарас Олександрович

міжнародного, цивільного та комерційного права

СОФІЮК ТАРАС ОЛЕКСАНДРОВИЧ

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: t.sofiiuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ приватність, авторське право, інформаційні відносини

ДИСЦИПЛІНИ «Договірне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

отримав вчене звання доцента, 2021 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», тема дисертації: «Право фізичної особи на ознайомлення з особистими паперами, які передані до фонду бібліотек або архівів», 2015 р.

магістр з фінансів та кредиту, Національна академія управління, 2012 р.

юрист (ОС «магістр»), Національна академія управління, 2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

доцент кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України, 2019 – 2020 рр.

доцент кафедри цивільного права Державного університету інфраструктури та технологій, 2016 – 2019 рр.

юрисконсульт ТОВ «Радіонікс», 2014 – 2016 рр.

викладач кафедри цивільного та господарського права Національної академії управління, 2014 р.

асистент кафедри цивільного та господарського права Національної академії управління, 2012 – 2014 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота Київського університету права Національної академії наук України за ініціативність, наполегливість і досягнуті успіхи у Міжнародному конкурсі наукових робіт, присвяченому питанням захисту персональних даних та гідне представлення Київського університету права НАН України в державних установах та закладах Угорщини, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації за категорією: Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів, Національна академія педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, 2019 р.

Міжнародний конкурс наукових робіт, присвячений питанням захисту персональних даних, Національний департамент по захисту даних і свободи інформації – Угорський національний орган захисту персональних даних та свободи інформації, місто Будапешт (Угорщина), 2019 р.

ХОБІ кінематограф, музика

23.02.2021