Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Засідання групи забезпечення освітнього ступеня «бакалавр» спеціалізації «Комерційне право»

18 та 22 лютого 2021 року завідувач кафедри д.ю.н., доцент Мазаракі Н.А.  та група забезпечення освітнього ступеня «бакалавр» спеціалізації «Комерційне  право» в складі гаранта Нескородженої Л.Л., членів групи забезпечення к.ю.н., доцент Тищенко Ю.В та к.ю.н. Коренюк О.О. зустрілися з студентами 1-3 курсів для обговорення питань пов’язаних з реалізацією права студентів на обрання вибіркових дисциплін. Студентам було надано інформацію про індивідуальну освітню траєкторію, про перелік вибіркових дисциплін, показано сайт КНТЕУ де можна ознайомитися з силабусами обов’язкових та вибіркових навчальних дисциплін.

Також на зустрічах було обговорено питання щодо дотримання принципів академічної доброчесності при написанні курсових та наукових робіт.

остання редакція 25.02.2021