Кафедра психології

психології

ОВДІЄНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА

кандидат психологічних наук, доцент

Гарант освітньої програми 1 рівня вищої освіти «Практична психологія» (2021р.)

e-mail: i.ovdiienko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ОRCID
ResearcherlD
Google Aкадемія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ арттерапевтичні технології та їх вплив на психологічне благополуччя особистості

ДИСЦИПЛІНИ

«Психологія», «Психологія бізнесу», «Психологія сім'ї», «Психодіагностика з курсом психоаналізу»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри психології, 2020 р.

доцент кафедри психології і педагогіки, 2014 р.

кандидат психологічних наук, 19.00.07 «Вікова та педагогічна психологія», тема «Психологічна підготовка керівників загальноосвітніх навчальних закладів до взаємодії зі шкільною психологічною службою», 2011 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету, з 2020 року до цього часу

доцент кафедри психології і педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, з 2013 – 2020 рр.

старший викладач кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2009-2013 рр.

начальник відділу організації та супроводу навчального процесу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2011-2013 рр.

методист відділу організації та супроводу навчального процесу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2002-2011 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність, 2018 р.

Подяка за сумлінну працю та з нагоди 50-річчя утворення Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України, 2003 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації за категорією науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2020 р.

Підвищення кваліфікації за програмою освітнього курсу «Арттерапевтичні оздоровчі технології», Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», 2020 р.

Навчальний курс «Психолог-тренер», 2020 р.

Підвищення кваліфікації за категорією науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти, 2016 р.

Підвищення кваліфікації за категорією науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2010 р.

Навчальний курс «Психологічне консультування з метафоричними асоціативними картами в умовах воєнного стану», 2022 р.

Проходження навчального курсу та складення кваліфікаційного екзамену на рівень володіння англійською мовою В2 Wyższа Szkoła Lingwistyczna in Częstochowie (WSL), 2021р.

ХОБІ

подорожі, психологічні тренінги, майстер-класи