Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

КАМІНСЬКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

кандидат економічних наук, доцент

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства

начальник навчального відділу КНТЕУ

e-mail: s.kaminskyj@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері економіки і фінансів підприємства, економіки праці та соціально-трудових відносин

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка і фінанси підприємства», «Економіка підприємства», «Економіка бізнесу», «Соціальна економіка», «Економіка елітної нерухомості»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2019 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності», тема дисертації: "Управління фінансовим циклом підприємства торгівлі", 2014 р.

«Економіка підприємства» (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2010 р.

ДОСВІД РОБОТИ

начальник навчального відділу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 2018 р. до цього часу

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 2018 р. до цього часу

заступник декана факультету економіки, менеджменту і психології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2017 – 2019 рр.

старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 - 2018 рр.

асистент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 - 2015 рр.

асистент кафедри економічної теорії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 р.

ОСНОВНІ
ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у підготовку фахівців і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в Духовній Академії Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві, 2019 р.

Стажування ТОВ «Крос – Мікро», 2017 р.

Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, 2015 р.

Київський університет туризму, економіки і права за фахом «Туризм»; 2010 р.

ХОБІ

подорожі