Кафедра товарознавства і фармації

товарознавства і фармації

АНТЮШКО ДМИТРО ПЕТРОВИЧ

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

e-mail: d.antiushko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID
Web of Science                                                                                                        Research Gate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

системи управління безпечністю та якістю, забезпечення захисту прав споживачів; розробка продуктів спеціального дієтичного призначення

​ДИСЦИПЛІНИ

“Стандартизація, метрологія та управління якістю”, “Цільові системи управління в ритейлі”, “Товарознавство”; “Ідентифікація та методи визначення фальсифікації товарів”, “Експертиза алкогольних напоїв та тютюнових виробів” англійською мовою навчання.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, 2019 р.
  • кандидат технічних наук, 05.18.15 «Товарознавство харчових продуктів», тема дисертації: "Якість сухих розчинних продуктів для ентерального харчування ", 2014 р.
  • “Експертиза товарів та послуг” (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2011 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2017 рр.
  • асистент кафедри економічної теорії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2015 рр.
  • спеціаліст Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, 2011 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в Україні як члену галузевої експертної ради у галузі знань 18 "Виробництво та технології",      2023 р.
  • Подяка Українського центру оцінювання якості освіти за потужну підтримку на освітньому фронті, якісну організацію та проведення вступних випробувань у 2023 р.
  • Подяка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в Україні, 2023 р.
  • стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2020-2021 рр.
  • лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, 2019 р.
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за особистий внесок у розвиток науки, забезпечення високого індексу цитування, публікацію статей у міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science, забезпечення інтеграції науки у світовий освітянський простір через міжнародні проєкти та програми, 2018 р.
  • Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність, 2015 р.
  • Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві ради, Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукового комплексу Деснянського району міста Києва та з нагоди святкування Дня науки, 2015 р.
  • Подяка Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за небайдужість, підтримку і допомогу воїнам АТО та їх родинам, 2015 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • член галузевої експертної ради 07.1 "Управління та адміністрування" Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, з 2023 р. до цього часу.
  • експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 076 “Підприємництво та торгівля”, 181 “Харчові технології”, з 2019 р. до цього часу.
  • внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, з 20015 р. до цього часу.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • фармацевтична компанія "Голден-Фарм", 2023 р.
  • онлайн тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.
  • навчання в ТОВ «Factorum Еxpert Solutions» за сертифікованою програмою «Базові програми забезпечення безпечності харчових продуктів», одержано сертифікат FSMS за компетенцією «Внутрішній аудитор», 2018 р.
  • програма стажування «Erasmus Plus Stuff mobility Programme», Університет Центрального Ланкаширу (Великобританія), 2017 р.
  • стажування у ГО «Всеукраїнська федерація споживачів «ПУЛЬС», 2016 р.
  • навчання у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ, 2015 р.
ХОБІ

подорожі, книги, сучасне мистецтво