Кафедра психології

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

психологічне забезпечення фінансово-економічної, торговельної і підприємницької діяльності; проблеми адаптації та психофізіології.; професійний психологічний відбір; відновлення працездатності функціонального стану.

ДИСЦИПЛІНИ

Загальна психологія; Психологія; Психофізіологія та професійний психологічний відбір; Психологічне забезпечення професійної діяльності в звичайних та екстремальних умовах; Конфліктологія.

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доктор психологічних наук, 19.00.02 «Психофізіологія», тема дисертації: "Психологічне забезпечення професійної діяльності корабельних спеціалістів у екстремальних умовах", Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, 1997 р.

кандидат медичних наук, спеціальність «Фізіологія», тема дисертації: "Оптимізація працездатності офіцерів у підводному положенні", Ленінградська військово-медична академія, 1985 р

спеціаліст, Філія Ленінградської військово-медичної академії, Військове відділення Горьковського  медичного інституту, 1971 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри психології, з 2020 р.

завідувач кафедри психології, Київський національний торговельно-економічний університет,  2007-2020 рр.

професор кафедри філософських та соціальних наук, Київський національний торговельно-економічний університет, 2004-2007 рр.

декан соціально-психологічного факультету, завідувач кафедри психології Київського міжнародного університету, 1998-2004 рр.

начальник кафедри психофізіології, морської і авіаційної медицини Військово-медичного відділення медичного інституту імені О.О. Богомольця, 1992-1998 рр.

начальник кафедри педагогіки і психології Київського вищого військово-морського училища, 1991-1992 рр.

начальник групи професійного психологічного відбору Київського вищого військово-морського училища, 1987-1991 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Відмінник освіти, 2021

Подяка міністра оборони України, 2018

Почесна грамота Кабінету міністрів України, 2017

Орден Святого Володимира, 2017

Диплом ЮНЕСКО, 2012

Подяка голови КМДА, 2001

Диплом лауреата нагороди Ярослава Мудрого, 2002

Диплом лауреата премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2007

Відмінник охорони здоров'я, 1984

Медаль М.І. Пирогова, 2010

Медаль Міністерства оборони України, 2001

Відзнака Міністерства оборони України, 2001

11 відомчих нагород міністерства оборони України.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

International workshop «Staff psychological health promoting technologies» 30th September, 2021

Отримання психологічної кваліфікації із застосування апарату «Хист» у психологічній практиці й експертизі, виробник ДП «Телеком-пневматик», 2019

Стажування у Державній спеціальній службі транспорту,  Дніпропетровському транспортному університеті, тренінг надання психологічної допомоги, 2019

Стажування в Південно-Східному Інституті Психоаналізу на курсі спеціалізації «Психологічні особливості реабілітації учасників АТО», 2018

Семінар-тренінг за міжнародною участю «Формування громадянських компетентностей. Соціальні, економічні та психологічні показники», Київська обласна державна адміністрація, 2018

Completed a course increase qualifications university teacher in tne science on security (wit the result A). Crakow, September 29, 2017. №20. 2017 / Курс підвищення кваліфікації, Краків, 2017

Стажування в Південно-Східному Інституті Психоаналізу на курсі спеціалізації «Особливості психологічного консультування учасників АТО», 2016.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Голова осередку Київського національного торговельно-економічного університету Української асоціації організаційних психологів та психологів праці

Член Європейської асоціації сек'юритології та вченої ради Європейської асоціації сек'юритології

Голова спеціалізованої вченої ради K 26. 055.04 КНТЕУ

Член спеціалізованої вченої ради K 26. 709.05 у Національному університеті оборони України.

ХОБІ подорожі, спорт, мистецтво

остання редакція 28.06.2023