Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю

Гончарова Ірина Вікторівна

товарознавства, управління безпечністю та якістю

ГОНЧАРОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА

кандидат хімічних наук, доцент
доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

e-mail: i.goncharova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS
ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Сучасні інструментальні методи дослідження якості харчових продуктів та питної води. Розробка нових реагентних методів очищення води природних джерел за фератною технологією. Дослідження фізико-хімічних властивостей, кінетики взаємодії з неорганічними речовинами розчинів фератів(VI) лужних та лужноземельних металів.

​ДИСЦИПЛІНИ

«Хімія» (розділи «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Аналітична хімія», «Фізична та колоїдна хімія»), «Харчова хімія», «Інструментальні методи дослідження», «Безпечність товарів», «Теоретичні основи товарознавства», «Сенсорний аналіз»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, Київський національний торговельно-економічний університет МОН України, 2015 р.
  • post-doctoral Fellowship компанії «Advance Research Chemicals» (Катуса, Оклахома, США), 2003 р.
  • кандидат хімічних наук, спеціальність 02.00.01 – «неорганічна хімія», тема дисертації: «Гексафторофосфат літію. Синтез та фазові рівноваги в апротонних середовищах», 2000 р.

• хімік, викладач хімії (ОС «спеціаліст»), Дніпропетровський національний університет, хімічний факультет, диплом з відзнакою, 1995 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2013 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008-2013 рр.
  • менеджер з продажу аналітичного обладнання компанії ТОВ «АЛСІ-ХРОМ», м. Київ, 2007-2008 рр.
  • асистент кафедри фізичної хімії Українського державного хіміко-технологічного університету, м. Дніпро, 2003-2007 рр.
  • post-doctoral student компанії «Advance Research Chemicals» (Катуса, Оклахома, США), 2002-2003 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Публікції
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Привілейований член «International Association of Advanced Materials» (IAAM), «Міжнародна асоціація прогресивних матеріалів», Швеція, 2019 р.
  • Член Міжнародної організації «International Biology and Environment Research Institute» (IBERI), Китай, 2019 р.
  • Почесні грамоти та подяки від керівництва КНТЕУ за сумлінну працю (2014 р., 2016 р., 2018 р., 2020 р.).
  • Почесні грамоти від Національного університету біоресурсів і природо-користування України, м. Київ за підготовку студентів до Всеукраїнських олімпіад з дисципліни «Хімія» та роботу у складі журі (2013 р., 2017-2019 рр.).
  •  Почесна грамота від Українського державного хіміко-технологічного університету, м. Дніпро за підготовку студентів до Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Хімія» та роботу у складі журі, 2016 р.
  • Сертифікати від Міжнародних форумів «LABComplex. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH» (2014-2019 рр.).
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Отримання сертифікату з англійської мови B2 (Upper-Intermediate level), «Council of Europe of Speak up English School», 2019, поточний рівень англійської мови C1 (Advanced level).
  • Профорієнтаційна робота в спеціалізованій школі № 202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук м. Києва.
  • Член робочої групи спеціальності «Фармація».
  • Куратор академічної групи факультету торгівлі та маркетингу.
  • Член робочої групи по створенню вимірювальної лабораторії КНТЕУ з контролю якості харчових продуктів.
  • Підготовка студентів до участі у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт за напрямом «Хімічні науки», робота у складі журі, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, 2016-2019 рр.
  • Підготовка студентів до участі у Всеукраїнських олімпіадах з дисципліни «Хімія», 2013-2019 рр. (2013 р. – диплом II ступеня Вербняк Віктор, 2018 р., 2019 р. – дипломи III ступеня Язвінська Катерина, НУБіП України).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Стажування в комерційній компанії «Системи чистої води», «Clean Water Systems» LTD, 2019 р.
  • Участь в семінарі компанії ТОВ «АЛСІ-ХРОМ» «Нові аналітичні прилади компанії Agilent Technologies для аналізу якості сировини і готової продукції», з отриманням сертифікату Agilent Technologies, 2017 р.
  • Підвищення кваліфікації в комерційній компанії ТОВ «АЛСІ-ХРОМ» (сучасне аналітичне обладнання для наукових лабораторій: газово-, рідинно-хроматографічне, спектрофотометричне та атомно-абсорбційне), 2014 р.
  • Курс Вищої школи педагогічної майстерності КНТЕУ «Методика викладання у Вищій школі», 2009 р.
  • Стажування в компанії з виробництва спектрофотометричного та атомно-абсорбційного обладнання «Analytik Jena» (Єна, Німеччина), 2008 р.
  • Виступ на Міжнародному симпозіумі 232 American Chemical Society Symposium on Ferrate, усна доповідь «Absorption of NO and CO by the alkaline solutions of sodium ferrate» (Сан-Франциско, США), 2006 р.
  • Участь в Європейській науковій програмі для молодих вчених «Марії Кюрі» (Бордо, Франція), 2004 р.
  • Виступ на Міжнародному симпозіумі NATO-CARWC «New Carbon Based Materials», усна доповідь «Electrochemical intercalation of PF6- and BF4- into single-walled carbon nanotubes» (Чикаго, Іллінойс, США), 2003 р.
  • Стажування в компанії «Advance Research Chemicals» (Катуса, Оклахома, США), 2002-2003 рр.
  • Участь в Міжнародних школах-семінарах молодих вчених: «Нові тенденції в інтеркаляції сполук для акумуляторів», 2001 р., «Матеріали для літій - йонних батарей», 1999 р. (Созополь, Болгарія).
ХОБІ  подорожі, фітнес, хореографія, класична література.

1925
остання редакція 19.04.2023