Кафедра психології

ResearcherlD

Google Aкадемія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні дослідження у сфері психології сім`ї, особливості вибору партнера, психологічна сумісність подружжя, а також у сфері діяльності в банківських структурах, професіографія працівників, психологія відбору персоналу.

ДИСЦИПЛІНИ «Психологія спілкування», «Конфліктологія», «Психологія сім`ї», «Психологія праці та інженерна психологія».
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, факультет психології – 2005 - 2011 рр.

Київський національний торговельно-економічний університет захист дисертації на здобуття наукового ступеню к.псих.н.

Тема дисертації «Психологічні особливості професіографії діяльності спеціалістів банківської сфери», спеціальність 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія. Науковий керівник: д.психол.н., проф. Корольчук М.С.

ДОСВІД РОБОТИ

З 2021 – доцент кафедри психології Київського національного торговельно - економічного університету;

З 2017 –2021. -  старший викладач кафедри психології Київського національного торговельно - економічного університету

2016 - 2017 – асистент   кафедри   психології   Київського   національного торговельно - економічного університету

2012 – 2015 – аспірант   кафедри   психології   Київського   національного торговельно - економічного університету

2012 – практичний психолог та вихователь в дошкільному навчальному закладі
«Слов`яночка» №651

2011 – 2012 – психолог в 1 Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС України

2010 – 2011 – бухгалтер-касир в Дирекції «Дім побуту та торгівлі» Концерну «Військторгсервіс»

2010 – інспектор відділу кадрів «Центрального військового універмагу» в м.Києві

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування у 2017 році в інституті імені Г.С. Костюка НАПН України

Член Всеукраїнської асоціації організаційних психологів та психологів праці (м. Київ, Україна)

Курси з англійської мови у Київському національному торговельно- економічному університеті, сертифікат В2

Приймала участь у виконанні спільного проекту «Brain Personality» та співробітництва щодо професійного консультування за допомогою експертної системи ARISTON, який реалізовувався під егідою Европейського союзу.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП)

остання редакція 28.06.2023