Кафедра психології

ResearcherlD
Google Aкадемія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

фундаментальні і прикладні дослідження у сфері  у сфері діяльності в банківських структурах, професіографія працівників, психологія відбору персонала

ДИСЦИПЛІНИ «Психологія», «Конфліктологія», «Психологія сім`ї»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, факультет психології – 2005 - 2011 рр.

Київський національний торговельно-економічний університет захист дисертації на здобуття наукового ступеню к.псих.н.

Тема дисертації «Психологічні особливості професіографії діяльності спеціалістів банківської сфери», спеціальність 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія. Науковий керівник: д.психол.н., проф. Корольчук М.С.

ДОСВІД РОБОТИ

З 2017 – старший викладач кафедри психології Київського національного торговельно - економічного університету

2016 - 2017 – асистент   кафедри   психології   Київського   національного торговельно - економічного університету

2012 – 2015 – аспірант   кафедри   психології   Київського   національного торговельно - економічного університету