Кафедра товарознавства і фармації

товарознавства і фармації

РОМАНЕНКО  ОЛЕНА  ВАЛЕРІЇВНА

кандидат технічних наук, доцент,
доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю ДТЕУ

e-mail: o.romanenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS
ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

безпечність і якість харчових продуктів, сучасний асортимент рибних товарів,принципи класифікації послуг, визначення підходів до оцінки якості  послуг

​ДИСЦИПЛІНИ

"Товарознавство. Послуги", «Товарознавство. Харчові продукти», «Теоретичні основи товарознавства»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, 2014 р.,
  • кандидат технічних наук, спеціальність 05.18.15 - Товарознавство харчових продуктів,тема дисертації:«Споживні властивості нових пресервів на основі прісноводної риби», 2007 р.
  • «магістр» спеціальність «Експертиза товарів та послуг», Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.
  • товарознавець-експерт (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства,управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2013 р. до цього часу;
  • заступник декана факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013-2018 рр.,
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008-2013 рр.,
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006-2008 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджена Почесними грамотами ректора КНТЕУ (2015 р., 2017 р.).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • ВФС "ПУЛЬС, 2018 р.;
  • Державна інспекція з питань захисту прав споживачів, 2013 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Гарант ОП «Товарознавство і комерційна логістика» ОС «бакалавр» з 2019 до цього часу;
  • Внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, 2016-2017 рр.
  • Член ГО «Українське товариство товарознавців і технологів» з 2010 р. до цього часу.
ХОБІ подорожі, читання художньої та науково-популярної літератури

остання редакція 19.04.2023