Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю

Романенко Олена Валеріївна

товарознавства, управління безпечністю та якістю

РОМАНЕНКО  ОЛЕНА  ВАЛЕРІЇВНА

кандидат технічних наук, доцент,
доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю ДТЕУ

e-mail: o.romanenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS
ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

безпечність і якість харчових продуктів, сучасний асортимент рибних товарів,принципи класифікації послуг, визначення підходів до оцінки якості  послуг

​ДИСЦИПЛІНИ

"Товарознавство. Послуги", «Товарознавство. Харчові продукти», «Теоретичні основи товарознавства»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, 2014 р.,
  • кандидат технічних наук, спеціальність 05.18.15 - Товарознавство харчових продуктів,тема дисертації:«Споживні властивості нових пресервів на основі прісноводної риби», 2007 р.
  • «магістр» спеціальність «Експертиза товарів та послуг», Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.
  • товарознавець-експерт (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри товарознавства,управління безпечністю та якістю Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2013 р. до цього часу;
  • заступник декана факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013-2018 рр.,
  • старший викладач кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008-2013 рр.,
  • асистент кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2006-2008 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджена Почесними грамотами ректора КНТЕУ (2015 р., 2017 р.).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • ВФС "ПУЛЬС, 2018 р.;
  • Державна інспекція з питань захисту прав споживачів, 2013 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Гарант ОП «Товарознавство і комерційна логістика» ОС «бакалавр» з 2019 до цього часу;
  • Внутрішній аудитор системи управління якістю  за ДСТУ ІSO 9001, 2016-2017 рр.
  • Член ГО «Українське товариство товарознавців і технологів» з 2010 р. до цього часу.
ХОБІ подорожі, читання художньої та науково-популярної літератури

остання редакція 19.04.2023