Кафедра товарознавства та митної справи

товарознавства та митної справи

ПОЛЮГА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат технічних наук,
старший викладач кафедри товарознавства та митної справи

e-mail: v.poliuha@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

дослідження, пов’язані з формуванням споживних властивостей будівельних матеріалів, зокрема, сухих будівельних сумішей, та господарських виробів

​ДИСЦИПЛІНИ

«Естетика товарів та дизайн», «Товарознавство. Непродовольчі товари. Господарські товари. Парфумерно-косметичні вироби», «Товарознавство. Непродовольчі товари. Взуттєві та хутряні вироби. Текстильні, швейні та трикотажні товари. Килимові вироби», «Матеріалознавство та основи технології виробництва товарів»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • кандидат технічних наук, 05.18.08 «Товарознавство непродовольчих товарів», тема дисертації: «Товарознавча оцінка теплоізоляційних сумішей для мурування з зольними мікросферами», 2019 р.;
ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри товарознавства та митної справи, 2020 р;
  • асистент кафедри товарознавства та митної справи, 2018 р.;
  • аспірант Київського національного торговельно-економічного університету, кафедра товарознавства та митної справи.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • стажування в Спеціалізованій лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби.
ХОБІ

інтелектуальні ігри, баскетбол, більярд