Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Букатова Діана Миколаївна

міжнародного, цивільного та комерційного права

БУКАТОВА ДІАНА МИКОЛАЇВНА

кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: d.bukatova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ правове регулювання господарських відносин, нотаріат, державне управління

ДИСЦИПЛІНИ «Господарське право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.07 «адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право, тема дисертації «Адміністративно-правове регулювання ринків фінансових послуг в Україні», 2015 р.

правознавство (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2007 р.

ДОСВІД РОБОТИ

приватний нотаріус, 2009 до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012 до цього часу

асистент кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2009 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Пройшла стажування в Academy of Management and Administrat Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, ul. Niedziałkowskiego 18, 45-085, Opole, Polska ion in Opole (Poland) , про що отримала Certificate of training № 012 for excellent execution of training course «Public Administration and Law»/The content of the training was: «Law and Public Administration in the Context of the European Integration. Law Protection of Peace and Security of Mankind». – 150 акад. год. – 2018 р.Програма стажування у Департаменті публічного права Міністерства юстиції України, 2019 р.

Програма стажування у Департаменті цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Міністерства юстиції України, 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Асоціації правників України, 2018 до цього часу

Член Нотаріальної палати України, 2009 до цього часу

ХОБІ  активний відпочинок з сім’єю, читання, історія