Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Коренюк Ольга Олександрівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

КОРЕНЮК ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат юридичних наук, доцент

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: o.korenyuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міжнародно-правове регулювання інтелектуальної власності, актуальні проблеми господарського та підприємницького права

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародне торгівельно-економічне право», «Міжнародно-правове регулювання торгівлі об’єктами інтелектуальної власності», «Міжнародне інформаційне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, 2024 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», тема дисертації: "Адміністративно-правовий режим інформації з обмеженим доступом ", 2019 р.

старший викладач кафедри комерційного права, 2013 р.

асистент кафедри комерційного права, 2011 р.

магістр з правознавства, юрист, Київський національний торговельно-економічний університет, 2009 р.

ДОСВІД РОБОТИ

заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права, з 2018 р. до цього часу

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, з 2020 р. до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету, 2016 – 2020 рр.

Голова ради Київської міської організації роботодавців ринків, торгівлі та сфери послуг, 2014 – 2018 рр.

старший викладач кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету, 2013 – 2016 рр.

асистент кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету, 2011 – 2013 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Перелік
  1. V. Prymak, O. Koreniuk, T. Poharchenko Joint Functional Focus of Models of Civil Liability for Damage Inflicted on Patients. International Journal of Criminology and Sociology, 2021, 10, 393-399.
  2. Коренюк О.О. Проблеми правового регулювання паралельного імпорту: міжнародний та національний аспекти. Актуальні проблеми національного законодавства: матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (Кропивницький, 17 лист. 2021 р.). Кропивницький, 2021.
  3. Коренюк О.О. Захист прав інтелектуальної власності в мережі інтернет: міжнародно-правовий вимір. Актуальні проблеми національного законодавства: Збірник матеріалів всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю (Кропивницький, 10 лист. 2020 р.). Кропивницький, 2020. С. 187-189.
  4. Коренюк О.О. Інформація з обмеженим доступом: об’єкт господарських відносин. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право, 2018. №2 (97) Юридичні науки. С. 91-100.
  5. Коренюк О. Міжнародно-правове регулювання обороту торгових марок. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. №3(92) Юридичні науки. 2017. С. 69-77.
  6. Шарабурина О.О. Новели законодавства України про інформаціїю з обмеженим доступом. Часопис Київського університету права, 2013. № 3. С. 147-150.
  7. Шарабурина О.А. О некоторых тенденциях развития законодательства о персональных данных: сравнительный анализ. Международный научно-практический правовой журнал «Закон и жизнь», 2013. № 8/4 (260). С. 256-260.
  8. Шарабурина О.О. Проблеми правового захисту персональних даних як відомостей з обмеженим доступом. Вісник НТУУ "КПІ". Серія Політологія. Соціологія. Право, 2012. № 4 (16). С. 74-78.
  9. Шарабурина О.О. Організаційні аспекти забезпечення адміністративно-правового режиму інформації з обмеженим доступом. Часопис Київського університету права, 2012. № 2. С. 158-162.
  10. Шарабурина О.О. Поняття адміністративно-правового режиму інформації з обмеженим доступом (основні підходи).  «Часопис» Київського університету права, 2011. № 2. С. 120-123.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2016 р.

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну роботу по підготовці висококваліфікованих кадрів, 2012 р.

Подяка Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за особистий внесок у розвиток соціальної підтримки сімей, 2011 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Міжнародне науково-педагогічне стажування для викладачів закладів вищої освіти юридичного профілю «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору», Uniwersytet w Białymstoku, Польща, 2020 р.

Стажування на базі Департаменту публічного управління Міністерства юстиції України, 2019 р.

Підвищення кваліфікації за програмою «Правове і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів підприємництва», Київський університет ринкових відносин, 2016 р.

Підвищення кваліфікації у Вищій школі педагогічної майстерності КНТЕУ, Київський національний торговельно-економічний університет, 2016 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Асоціації правників України, з 2018 р. до цього часу

ХОБІ живопис, туризм, велоспорт, біг

остання редакція 23.02.2024