Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Корольков Олексій Валерійович

міжнародного, цивільного та комерційного права

КОРОЛЬКОВ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

старший викладач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: o.korolkov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ римське право, теорія держави і права

ДИСЦИПЛІНИ «Римське право», «Теорія держави і права»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Історія та правознавство (ОС «спеціаліст»), Київський національний педагогічний університет
ім. М.П. Драгоманова, 1996 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2020 р. по теперішній час

старший викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2020 рр.

заступник декана факультету міжнародної економіки та права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України 2016 р.

заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2016 рр.

старший викладач кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2004 – 2016 рр.

асистент кафедри права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1998-2004 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за вагомий внесок у виховну роботу зі студентами, активну участь в процесі реформування, організації та змісту вищої освіти в університеті. громадській діяльності, 2012 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльность, 2006 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Київський університет ринкових відносин «Муніципальне право» 2018 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Профорг факультету міжнародної економіки та права

ХОБІ подорожі, спорт, нумізматика

2046