Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Лата Наталія Федорівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ЛАТА НАТАЛІЯ ФЕДОРІВНА

кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: n.lata@knute.edu.ua

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ господарський та адміністративний процес, судове вирішення податкових спорів

ДИСЦИПЛІНИ «Адвокатура», «Судове вирішення податкових спорів»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право, тема дисертації: «Адміністративно-правове регулювання нормотворчої діяльності органів виконавчої влади», 2005 р.

правознавство (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з2007-2015 рр., з 2019 р.до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2005– 2007 рр.

асистент кафедри комерційного праваКиївського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2001 – 2005 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

директор ТОВ «БАУРОК», суддя Постійно діючого Третейського суду при Товарній біржі «Київська Універсальна Біржа», адвокат

ХОБІ великій теніс, подорожі, мистецтво