Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Михайловський Віктор Ігорович

міжнародного, цивільного та комерційного права

МИХАЙЛОВСЬКИЙ ВІКТОР ІГОРОВИЧ

кандидат юридичних наукдоцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: v.mykhaylovskyy@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google_Scholar
Orcid ID
Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ права людини, міжнародні засоби захисту прав людини, дослідження у сфері захисту прав людини, захист прав автора, захист  прав внутрішньо переміщених осіб та біженців

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародний захист прав людини», «Міжнародне публічне права», «Міжнародне авторське право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, 2020 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.07 –  «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», тема дисертації: "Адміністративно-правовий статус внутрішньо переміщених осіб в Україні ", 2018 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного публічного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2019 – 2020 рр.

асистент кафедри міжнародного публічного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018– 2019 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Проходив стажування в ТОВ «Енергоексперт» (15.11.2019 р. – 15.12. 2019 р.)

ХОБІ спорт, похід в гори, кулінарія

остання редакція 05.06.2023