Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Можайкіна Олена Станіславівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

МОЖАЙКІНА ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА

кандидат психологічних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

o.mozhajkina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ медіація, альтернативні способи врегулювання спорів, етика правничої професії, договірне право

ДИСЦИПЛІНИ «Альтернативні способи вирішення спорів», «Договірне право», «Адвокатура і нотаріат», "Етичні вимоги юридичної професії"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри цивільного та трудового права, 2013 р.

Кандидат психологічних наук, 19.00.06 «Юридична психологія», тема дисертації: «Психологічні засади діагностики і корекції протиправної поведінки неповнолітніх в закладах загальної середньої освіти», 2010 р.

Юрист (ОС «магістр»), Національна академія внутрішніх справ України, 2004 р.

Викладач правознавства, юрист (ОС «спеціаліст»), Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, 1999 р.

Учитель музики, викладач вокалу (ОС «спеціаліст»), Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 1997 р.

Вчитель музики, музичний керівник (ОС «молодший спеціаліст»), Київський міський педагогічний коледж №2, 1992 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету, з 2017 р.до цього часу

Доцент кафедри цивільного та трудового права Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 2013 – 2017 рр.

Асистент кафедри цивільного та трудового права Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 1999 – 2013 рр.

Юрисконсульт ВАТ «Управління механізації будівельних робіт», 2002 – 2005 рр.

Юрисконсульт КП «Київтеплокомуненерго», 2008 р.

Вчитель музики та співів Броварської середньої школи №7, 1992 – 1994 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства освіти і науки України, 2023

Грамота Верховної Ради України, 2021

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2020

Переможець Всеукраїнського конкурсу «Адвокат року», 2019.

Грамота Академії педагогічних наук України за високі показники у навчально-виховній роботі, 2017 р.

Подяка голови Київської міської державної адміністрації за вагомий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності, 2000 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн тренінг «Школа тренерів освітніх програм», освітня платформа «Критичне мислення», 2020 р.

Онлайн тренінг «Діалог та медіація: шлях до порозуміння», ГО «Прометеус», 2020 р.

Онлайн тренінг «Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби», Координатор проектів ОБСЄ в Україні, 2020 р.

Тренінг «Літня школа медіації», Освітній центр позасудового вирішення спорів (м. Кошице, Словацька Республіка), 2018 р.

Тренінг «Стратегії вирішення конфліктів з різними типами особистості за DISC», Український центр медіації при Києво-Могилянській бізнес школі, 2018 р.

Тренінг «Документування у процесі медіації: практичний аспект», Український центр медіації при Києво-Могилянській бізнес школі, 2018 р.

Семінар-тренінг «Запитання і дискусія як інструменти розвитку критичного мислення студентів», Інститут педагогіки НАПН України, 2018 р.

Програма підвищення кваліфікації «Юридична освіта майбутнього: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень», Люблінський науково-технологічний парк та Університет Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Республіка Польща), 2017 р.

Освітня програма «Організаційна медіація та розвиток компетенцій співробітництва для менеджерів», Український центр медіації при Києво-Могилянській бізнес школі, 2017 р.

Освітня програма-тренінг «Медіація для правників», Німецька Академія Адвокатів (DAA) (м.Берлін, Німеччина), 2017 р.

Тренінг «Базові навички медіатора», ГО «Інститут миру та порозуміння», 2017 р.

Стажування за програмою «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження в процес підготовки юристів», Пан’європейський університет (Братислава, Словацька Республіка), 2016 р.

Підвищення кваліфікаці за програмою «Інтелектуальна власність», ЗАТ «Інститут інтелектуальної власності і права», 2004 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Адвокат (індивідуальна адвокатська діяльність), з 2018 р. і до цього часу

Член Національної асоціації медіаторів України, з 2018 р. і до цього часу

ХОБІ музика, настільний теніс, катання на ковзанах, вишивання