Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Невара Лілія Михайлівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

НЕВАРА ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: l.nevara@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ міжнародне право, міжнародне освітнє право, міжнародне право прав людини, права національних меншин, мовні права, міжнародне право навколишнього середовища, міжнародне співробітництво в галузі біотехнологій

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародний захист прав людини», «Міжнародне публічне право», «Міжнародне повітряне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, Київський національний торговельно-економічний університет, 2021 р.

доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Національний авіаційний університет, 2018 р.

асистент кафедри міжнародного права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2015 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.11 «Міжнародне право», тема дисертації: «Захист мовних прав у Європейській хартії регіональних мов або мов меншин», 2014 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2021 р. до цього часу

начальник навчально-методичного відділу Національного авіаційного університету, 2020 р.

доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Національний авіаційний університет, 2018 – 2021 рр.

заступник декана факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету, 2019 – 2020 рр.

асистент кафедри міжнародного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2015 – 2018 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Науковий семінар «Новый взгляд на евроинтеграционные процессы в Молдове и Украине: юридический аспект», Institutului de Stiinte Penale si Criminologie Aplicata (Молдова), 2016 р.

Науково-практичний семінар «Правова реальність у трансформаційних умовах розвитку сучасної держави», Київ, 2018 р.

Тренінг з питань кібербезпеки та отримання знань про освіту та розвиток продуктивних сил в сфері кібербезпеки: досвід США з управління освітою у сфері кібербезпеки. МОН України, ГО «Українська Академія кібербезпеки» за підтримки Програми грантів публічної дипломатії Посольства США в Україні, 2018 р.

Програма стажування «Наукові здобутки за спеціальністю 293 – міжнародне право та підготовка Міжнародної науково-практичної конференції», Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація міжнародного права», 2019 р.

Програма стажування «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів». Напрям: «Новітні технології та електронні засоби в освітньому процесі», Національна академія педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної освіти, 2020 р.

Програма стажування «Сучасні підходи, технології, методологія викладання дисциплін за спеціальністю 293 «Міжнародне право». Науково-дослідна діяльність, новітні технології, форми, засоби навчання, методи організації науково-дослідної роботи викладачів та студентів», Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Експерт Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» щодо проведення наукової і науково-технічної експертизи відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу», з 2017 р. до цього часу

Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «EVROPSKÝ POLITICKÝ A PRÁVNÍ DISKURZ», з 2019 р. до цього часу

Член спеціалізованої вченої ради ДФ 26.001.002, що відповідає Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 167, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2020 р.

Член спеціалізованої вченої ради ДФ 26.001.028, що відповідає Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 167, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2020 р.

Виконавчий директор та член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація міжнародного права», з 2001 р. до цього часу

Член Громадської організації «Українська академія кібербезпеки», з 2018 р. до цього часу

Експерт консультативної групи щодо відповідності Закону України «Про освіту» Конституції України, 2017 р.

2032
остання редакція 31.05.2023