Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Погарченко Тетяна Віталіївна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ПОГАРЧЕНКО ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА

кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: t.pogarchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ правове регулювання сімейних відносин, право Європейського Союзу, актуальні проблеми господарського права, правове регулювання міжнародних приватних правовідносин

ДИСЦИПЛІНИ «Право Європейського Союзу», «Сімейне право», «Господарське право», «Підприємницьке право», «Міжнародне приватне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат юридичних наук, 12.00.08 «кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», тема дисертації: "Кримінологічна характеристика та запобігання злочинам, пов’язаних з порушенням державних соціальних стандартів", 2018 р.

правознавство (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2019 – 2020 рр.

асистент кафедри комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2003 – 2019 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за плідну роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів, 2006 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Науково-педагогічне стажування в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері (Федеративна Республіка Німеччина) як підвищення кваліфікації. Тема: «Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти» за фахом «Юридичні науки», 2020 р.

Підвищення кваліфікації за програмою «Верховний Суд і його завдання у забезпеченні єдності судової практики», 2020 р.

Програма стажування у Департаменті публічного права Міністерства юстиції України, 2019 р.

Програма стажування у Департаменті цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Міністерства юстиції України, 2014 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Асоціації правників України, 2018 до цього часу

ХОБІ педагогіка, образотворче мистецтво, психологія

1973