Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Микитенко Людмила Андріївна

міжнародного, цивільного та комерційного права

МИКИТЕНКО ЛЮДМИЛА АНДРІЇВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

керівник правового центру Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС»

Член Експертної ради при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з соціальних та економічних прав (наказ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 31.10.2022 р. # 92.15/22)

e-mail:  l.mykytenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ консюмеризм, захист прав споживачів, правові проблеми провадження торговельної діяльності, юридичні питання реклами та рекламної діяльності

ДИСЦИПЛІНИ «Консюмерське право», «Комерційне право», «Правове забезпечення реклами та зв’язків з громадськістю»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, 2010 р. Київський національний торговельно-екномічний університет

кандидат юридичних наук, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», тема дисертації:  «Адміністративно-правове регулювання рекламної діяльностів Україні», 2008 р.

ДОСВІД РОБОТИ

старший викладач кафедри комерційного права, 2003 р., Київський національний торговельно-екномічний університет

асистент кафедри комерційного права, 1997 р., Київський національний торговельно-екномічний університет

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота за багаторічну роботу по підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди святкуваня професійного свята Дня юриста. 2010 р.

Почесна грамота за багаторічну плідну роботу по підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди професійного свята — Дня юриста. 2012 р.

Лист подяки за багаторічну плідну роботу по підготовці висококваліфікованих кадрів та з нагоди  Дня юриста. 2013 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стажування в Державній  інспекції України з питань захисту прав споживачів, 2010 р.

Стажування в Департаменті публічного права Міністерства юстиції України, 2014 р.

Тренінг в рамках програми СiSEP – B4,  WS 1. Організованої Німецьким інститутом Європейської політики.- Institute for European Politics (IEP). - Civic School for Sound EU Practice Consumer Protection and Food Safety in the AA/DCFTA. Одеса, жовтень 2018 р.

Стажування в Київському університеті ринкових відносин, 2019 р.

Тренінг учасників громадянського суспільства ПЕРЕВІРОК.NET. Всі. Свої D12. Київ, вул. Десятинна, 12. 17 жовтня 2019.
Режим достутпу: https://mail.google.com/mail/u/0/#search/brdo/FMfcgxvzLDwZXZrbSMHFjdVRRxjzlWpn

Стажування в Школі дієвих практик ЄС (CISEP) в рамках програми СiSEP – B4, Організованої Німецьким інститутом Європейської політики.- Institute for European Politics (IEP). - Civic School for Sound EU Practice Consumer Protection and Food Safety in the AA/DCFTA.- (25-30 березня 2019 р. м. Берлін)

Тренінг ASK. ACT. ASSOCIATE. Спільні дії задля асоціації з ЄС. для учасників європейської спільноти Інституту європейської політики. Громадська школа дієвих практик ЄС (CISEP) за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини. 6-7 червня 2019 р. м. Київ

Тренінг для учасників європейської спільноти Інституту європейської політики. Громадська школа дієвих практик ЄС (CISEP) за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини. Zoom 22-25 червня 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Керівник правового центру Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС»

Член робочої групи по розробці проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю», 2003 р.

Член робочої групи по розробці проекту Закону України «Про захист прав споживачів»,
2017-2019 рр.

ХОБІ класична та сучасна художня література, великий теніс, мандрівки, YOGA

остання редакція 29.08.2023