Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Плахотнюк Наталія Віктoрівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ПЛАХОТНЮК НАТАЛІЯ ВІКТOРІВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

гарант освітньо-наукової програми 2 рівня вищої освіти «Міжнародне право»

e-mail: n.plakhotnyuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Orcid ID
Researcher ID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ проблеми міжнародного захисту прав людини, боротьби з торгівлею жінками та дітьми

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародне публічне право», «Міжнародне транспортне право», «Міжнародне енергетичне право», «Міжнародний захист прав людини», «Міжнародне кримінальне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри господарського права і процесу, 2012 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.11 «Міжнародне право», тема дисертації: «Міжнародно-правові аспекти боротьби з торгівлею жінками та дітьми», 2002 р.

юрист (ОС «спеціаліст»), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 1999 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, Київський національний торговельно-економічний університет, з 2020 р.

доцент кафедри міжнародного публічного права, Київський національний торговельно-економічний університет, з 2016 р.

професор кафедри цивільно-правових дисциплін, Національна академія внутрішніх справ,
2012-2015 рр.

доцент кафедри господарського права і процессу, Київський національний університет внутрішніх справ, 2009 - 2012 рр.

завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Міжрегіональна академія управління персоналом, 2005 - 2009 рр.

професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Міжрегіональна академія управління персоналом, 2004 - 2005 рр.

доцент кафедри господарського та кримінального права, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 2002-2004 рр.

старший викладач кафедри господарського та кримінального права, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 1997-2002 рр.

завідувач лабораторією кафедри правознавства, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», 1995-1997 рр.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

проходження стажування в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України на базі відділу міжнародного права та порівняльного правознавства, 2017 р.

ХОБІ подорожі, сучасне мистецтво

остання редакція 11.03.2021