Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

ПАНФІЛОВА ЮЛІЯ МИХАЙЛІВНА

міжнародного, цивільного та комерційного права

ПАНФІЛОВА ЮЛІЯ МИХАЙЛІВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail:   y.panfilova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міжнародне публічне право, міжнародне морське право, право міжнародних договорів

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародне публічне право», «Право міжнародних договорів», «Міжнародний захист прав людини», «Національні та міжнародні правові системи»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного права, 2013 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.11 «Міжнародне право», тема дисертації: «Міжнародно-правовий механізм протидії проявам актів насильства у водах Світового океану», 2012 р.

кваліфікація магістр міжнародного права, спеціальність «Міжнародне право», Українська академія зовнішньої торгівлі, 2006 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету, 2024 р.

проректор з навчально-методичної роботи ПЗВО «Київський міжнародний університет, 2023-2024 р.р.

директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин та права, ПЗВО «Київський міжнародний університет, 2016-2024 р.р.

професор кафедри міжнародного права, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2014-2016 р.р.

доцент кафедри міжнародного права, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2012-2014 р.р.

старший викладач кафедри міжнародного права, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2007-2012 р.р.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ Подяка Київського міського голови (2015 р.)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, відділ міжнародного права та порівняльного правознавства; стажування за науковим напрямом «Міжнародне право»; 2018 р.

Тренінг «Експерт з акредитації освітніх програм», Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. Київський міжнародний університет, 2020 р.

Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2020 р.

Тренінг для керівників експертних груп Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2021 р.

Тренінг з підвищення кваліфікації експерта Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2023 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Союзу юристів України, з 2019 р.

Член редакційної колегії наукового журналу Modern scientific journal (Сучасний науковий журнал), з 2023 р.

Експерт (спеціальність 293 «Міжнародне право») Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, з 2019 р.

ХОБІ класична та сучасна художня література, подорожі

1935
остання редакція 14.04.2024