Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Йосипенко Соломія Тарасівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ЙОСИПЕНКО СОЛОМІЯ ТАРАСІВНА

кандидат юридичних наук, адвокат, медіатор, старший викладач кафедри міжнародного, цивільного та комерційно права

e-mail: s.yosypenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Позасудове вирішення спорів, медіація, Міжнародне інвестиційне право, Міжнародне приватне право, Міжнародне публічне право

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародне інвестиційне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

старший викладач на 0.5 ставки на умовах сумісництва кафедри міжнародного, цивільного та комерційно права, 2020 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право, 2020 р.

ДОСВІД РОБОТИ

адвокат в АО «МОРІС ҐРУП», 2020 р.

юрисконсульт в ТОВ «Вічіукртранс», 2009-2020 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

навчання та акредитація медіатора в Центрі ефективного вирішення спорів (CEDR Лондон),
2020 р.

стажування у Відділі законодавства з питань промисловості та прав споживачів Департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин Міністерства юстиції України, 2014 р.

остання редакція 12.03.2021