Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Ільченко Ганна Олександрівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ІЛЬЧЕНКО ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: g.ilchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

SCOPUS

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ цивільне право, підприємницьке право, страхове право

ДИСЦИПЛІНИ «Порівняльне правознавство», «Цивільне і комерційне право», «Порівняльне цивільне право і процес», «Теорія держави і права» , "Договірне право" (англійською мовою)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри міжнародного, цивільного і комерційного права,  2022 р.

Кандидат юридичних наук, дисертація «Цивільно-правовий захист прав споживачів страхових послуг» за спеціальністю 12.00.03 — цивільне право і процес; сімейне право; міжнародне приватне право, 2016 р.

кваліфікація юрист-правознавець, магістратура Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі за спеціальністю «Правознавство», 2009 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету з 2019 р. до цього часу

Старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету, 2016-2019 рр.

Старший викладач кафедри цивільного права і процесу Українського університету фінансів та міжнародної торгівлі, 2014-2016 рр.

Старший викладач кафедри цивільних та кримінально-правових дисциплін в Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі, 2011-2014 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота КНТЕУ за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти (2020 р.)

Лист-подяка ректора КНТЕУ за особистий внесок в організацію наукових заходів та з нагоди Дня науки (2017 р.)

Почесна грамота КНТЕУ за сумлінну роботу і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня (2017 р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

програма TLI Virtual Summer Internship 2023 з 24 липня по 11 серпня 2023 р. (мова викладання – англійська).

Річна англомовна програма “Critical thinking and Advocacy in a Free Society” від  The Leavitt Institute for International Development 2022-2023 навчальний рік

Англомовна програма «Commercial law course»  2019-2020 академічний рік, British Law Center (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії)

Річна англомовна програма «English law and legal skills» 2018-2019 рр. академічний рік, Український католицький університет у кооперації з British Law Center (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії)

в серпні 2018 року склала іспит з англійської мови (IELTS) та отримала сертифікат, який підтверджує рівень знань іноземної мови на рівні В2

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член Асоціації правників України з 2019 року

Керівник НДР «Охорона і захист прав у цивілістичному процесі» 0115U006569 (01.2016-01.2023р.)

ХОБІ подорожі, спорт

остання редакція 09.10.2023