Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Благодатна Анна Геннадіївна

міжнародного, цивільного та комерційного права

БЛАГОДАТНА АННА ГЕННАДІЇВНА

асистент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: anna.shkrebtiienko2018@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

міжнародне публічне право, міжнародне морське право, право зовнішніх зносин

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародне публічне право», «Дипломатичне і консульське право», «Міжнародне публічне і приватне право» (англ.)

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

аспірант кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України 2018 р. – до цього часу

ДОСВІД РОБОТИ

асистент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2020 – до цього часу

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ GOOGLE Академія

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за відмінне навчання, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету, 2021 р.

Стажування на тему: «Верховний суд та його завдання у забезпеченні єдності судової практики», Київський національний торговельно-економічний університет, 2020 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член громадської організації «Асоціація вчених за інноваційний розвиток України» 2020 р.

ХОБІ

кіно, фотографія, література