Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Риженко Наталія Олександрівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

РИЖЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат юридичних наук, адвокат, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: n.ryzhenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ актуальні проблеми цивільного, цивільного процесуального права, абсолютні права

ДИСЦИПЛІНИ «Цивільне процесуальне право»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права (нині – кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права), 2019 р.

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, 2018 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.03 «Цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», тема дисертації: «Особисті немайнові права фізичних осіб в сфері охорони здоров’я», 2015 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права (нині – кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права), з 2019 р. до цього часу

адвокат (індивідуальна адвокатська діяльність), з 2019 р. до цього часу

старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, 2018-2019 рр.

помічник судді Голосіївського районного суду м. Києва, 2014–2018 рр.

секретар судового засідання, Голосіївський районний суд м. Києва, 2014 р.

юрист, ТОВ «Зоря-Агро», 2010 – 2014 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Перелік

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ Подяка Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві, 2015 р

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вища школа педагогічної майстерності, Київський національний торговельно-економічний університету, 2018 р.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНТЕУ в системі дистанційного навчання (СДН) MOODLE, Київський національний торговельно-економічний університет, 2018 р.

Голосіївський районний суд м. Києва, за результатами підвищення кваліфікації видано ОКЛ з дисципліни «Цивільне процесуальне право», 2018 р.

Універсальна екзаменаційна мережа, Міністерство освіти і науки України з Міжнародною громадською організацією, 2019 р.

Онлайн захід «Правила адвокатської етики та стандарти професійної діяльності адвоката», юридичний портал Ratio Decidendi, 2019 р.

Онлайн захід «Право Європейського суду у правових позиціях суду Європейського Союзу, 2019», юридичний портал Ratio Decidendi, 2019 р.

Онлайн захід «Подання та підготовка конституційної скарги», юридичний портал Ratio Decidendi, 2019 р.

Онлайн захід «Адвокатська етика та стандарти професійної діяльності. Дисциплінарна відповідальність адвоката», юридичний портал Ratio Decidendi, 2020 р.

Онлайн захід «Медіація та способи безконфліктного спілкування в роботі адвоката», Рада адвокатів Миколаївської області, 2020 р.

Онлайн захід «Перспективні кейси та економічний бекграунд майбутнього ринку землі по закону 552-IX», Рада адвокатів Миколаївської області, 2020 р.

Онлайн захід «Реєстрація торговельної марки легко та невимушено. Розбір від А до Я», Рада адвокатів Миколаївської області, 2020 р.

Онлайн захід «Морально-етичні аспекти адвокатської діяльності», Рада адвокатів Одеської області, 2020 р.

Онлайн захід «Оподаткування адвокатської діяльності (Миколаївська область)», Рада адвокатів Миколаївської області, 2021 р.

Онлайн захід «Комерційна таємниця та забезпечення інформаційної безпеки бізнесу», Рада адвокатів Миколаївської області, 2021 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Індивідуальна адвокатська діяльність, з 2019 р. до цього часу

ХОБІ подорожі, спорт, сучасна художня література

остання редакція 31.05.2023