Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Тищенко Юлія Вікторівна

міжнародного, цивільного та комерційного права

ТИЩЕНКО ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

e-mail: y.tyshchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ актуальні питання міжнародного права та міжнародного приватного права, питання права Світової організації торгівлі,  проблеми правового регулювання зовнішньоекономічної діяльності, правове регулювання інвестиційної діяльності, забезпечення прав споживачів

ДИСЦИПЛІНИ «Устрій і право СОТ», «Міжнародне приватне право», «Міжнародне публічне та приватне право», «Міжнародне економічне право», «Інвестиційне право», «Правове регулювання ЗЕД»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, 2014 р.

кандидат юридичних наук, 12.00.02 – конституційне право; муніципальне право, тема дисертації: «Конституційно-правове регулювання забезпечення прав споживачів в Україні», 2011 р.

юрист (ОС «спеціаліст»), Запорізький національний університет, 2007 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2016 р. до цього часу

доцент кафедри загальноюридичних дисциплін Інституту кримінально-виконавчої служби, 2016 р.

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ, 2013-2016 рр.

старший викладач кафедри господарсько-правових дисциплін навчально-наукового інституту права та психології Національної академії внутрішніх справ, 2011-2013 рр.

викладач кафедри господарського права і процесу Київського національного університету внутрішніх справ, 2009-2011 рр.

юрист ТОВ Запоріжінструменттрейдінг», 2008-2009 рр.

спеціаліст відділу кадрів Запорізького національного університету, 2006-2008 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчально-методичний центр Держфінмоніторингу України, 2015 р.

навчально-методичний семінар «Викладач-студент: психологічні особливості ефективної взаємодії в процесі навчання», 20018 р.

стажування в ТПК «Промімпекс», 2019 р.

ХОБІ велопрогулянки, ігрові види спорту, плавання

остання редакція 05.06.2023