Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Екскурсія до Верховного Суду

19 березня 2021 року студенти факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торгівельно-економічного університету познайомилися з роботою Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду. Студенти побачили, як працює суд, дізналися, які справи розглядає, побували на справжньому судовому засіданні Верховного Суду в ролі слухачів, а після засідання поспілкувалися із суддею  КЦС ВС Василем Кратом. Наприкінці відвідин Суду гості мали змогу відчути себе суддями, примірявши суддівську мантію.

Сподіваємося, незабаром у суворих карантинних обмеженнях не буде потреби і Верховний Суд відновить свої традиційні екскурсії для школярів, студентів і всіх, хто цікавиться роботою Суду.

остання редакція 22.03.2021